Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

/xo/

Dekan
Her telefon modeline ait rom, root islerini iceren bir rehber olabilir. Bazen telefonuma acaba olur mu diye düsünüyorum. Böyle bir rehber cok yardimci ve saglam olur.
Benim boş zamanım var, sıkılmadan yaparım ama modların her cihaz için ayrı başlık açması lazım yoksa karman çorman biliyorsunuz mobil konusu.

Jiraiya06

Rektör
Onursal Üye
Benim boş zamanım var, sıkılmadan yaparım ama modların her cihaz için ayrı başlık açması lazım yoksa karman çorman biliyorsunuz mobil konusu.
Populer cep telefonlarının yap cok tutulmayanlara gerek yok başa tutturalım onları da zaten her cep telefonunun kategorisi var

Ozzynight

Doçent
Moderatör arkadaşlar elinden geldiği kadar yardım oluyor sağolun teşekkür ederim başarılar dilerim.

Szayel

Doçent
Geçenlerde bir bildirimde bulundum. Bir baktım bildirim ile ilgili bir çok yetkilinin olduğu tartışma mesajlarına katılmışım. Orada bir kaç birşey yazdım. Sonrasında grup mrup hiçbirşey yok. Noldu acaba ? Bilmem ki.. Çözüldü mesajı, hata sebebi, teşekkürler iletisi ? Hafızam silinmiş gibi bir anda oldu bitti gitti.

Burada önemseyip hata bildirenler elbet olacaktır. Ama karşılığında bir şey denilsin yani. Yoksa insan gördüğü şeyi niye bildirsin uğraşsın ki.
Hello

stat counter