Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Bu bölümde kullanıcılara çok sert davranılıyor daha esnek bir yönetim olmalı bence.

Ödeme kanıtı olanlarında konuları kapatılıyor olmayanlarında.Olmayanlarınki reklam nedeniyle kapatılması bence doğru.Bir de şu var bu bölümde para kazanılmak için açılan konularda konuyu açan kişinin referans numarasına izin verilmeli sonuçta açan kişi de kendi çıkarını düşünerek konu açar yoksa niye açsın ki?

emirhan23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu bölümde kullanıcılara çok sert davranılıyor daha esnek bir yönetim olmalı bence.

Ödeme kanıtı olanlarında konuları kapatılıyor olmayanlarında.Olmayanlarınki reklam nedeniyle kapatılması bence doğru.Bir de şu var bu bölümde para kazanılmak için açılan konularda konuyu açan kişinin referans numarasına izin verilmeli sonuçta açan kişi de kendi çıkarını düşünerek konu açar yoksa niye açsın ki?

arkadaşıma katılıyorum.Ödeme kanıtı koyduğum halde konum kaldırılmış.Ödeme koymadan önce açıktı bunuda anlayamadım :) Artık ne gibi kurallar belirlersiniz bilemem ama en azından böyle böyle diye belirtilmesi daha iyi olur.Bolumun adı internetten para kazanma.Benim açtığım konuda bi yöntemdi.Neden silindiğini anlamadım :)

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben şu an için hemen hemen hepsinden mennunum(Özellikle de [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] dan)

xarpet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yöneticilerimi seviyorum ben yeni üye olmama rağmen :) ı love you yöneticilerim iyiki sdn varım .

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Sizler için çocuk oyuncağı olan ve gerçekten kazandıran güvenilir paylaşımlar yaptım.
Bir yere üye olacaksanız ref gerekiyorsa istediğiniz refden gerekmiyorsa refsiz üye olursunuz.
Linke tıklayıp siteler hakkında bilgi de edinirsiniz. Bu refli refsiz olayını da pek anlamış değilim.
Sonuçta adres aynı ne yapmak istiyorsan onu yap. Silinen PTC sitelerindeki TASK konusu tavsiyemdir.
Bunlardan kazanmak için uzman olmaya gerek yok ama uzmanlaşırsanız güzel paralar kazanırsınız.

smokysky_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

gerçekten bu konuda haklısınız internetten para kazanma diye bir bölüm açmışsınız arkadaşlara gerekli bilgileri veriyoruz ödeme kanıtlarınıda sunuyoruz ama konumuz siliniyor. Böyle bir mantığı anlamıyorum. tamam referans linki vermeyen arkadaşların mesajlarını niye siliyorsunuz onu anlamadım. yılların sitesine yakışmayan bir yaklaşım bu biraz daha esnek olabilirler. şimdi silinen konumu referans linkim olmadan yayınlıyorum. bakalım bunuda sileceklermi silinirse yapcak bişey yok 2007 yılında üye olduğum bir siteyi terketmek zorunda kalcam.

gerçekten bu konuda haklısınız internetten para kazanma diye bir bölüm açmışsınız arkadaşlara gerekli bilgileri veriyoruz ödeme kanıtlarınıda sunuyoruz ama konumuz siliniyor. Böyle bir mantığı anlamıyorum. tamam referans linki vermeyen arkadaşların mesajlarını niye siliyorsunuz onu anlamadım. yılların sitesine yakışmayan bir yaklaşım bu biraz daha esnek olabilirler. şimdi silinen konumu referans linkim olmadan yayınlıyorum. bakalım bunuda sileceklermi silinirse yapcak bişey yok 2007 yılında üye olduğum bir siteyi terketmek zorunda kalcam.

YİNE SİLDİLER BU KADAR DA OLMAZ ALİ İLE REFROF GALİBA ONLAR SİLDİ ŞİKAYETTİM VAR.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201

O internet ten para kazanma kısmında (Adsense, Adwords, diğer) ne anlıyorsunuz bilmiyorum o bölümde yapılmak istenen reklama yönetim olarak müsade etmiyoruz. Gerekirse o bölümün kaldırılması ile de son bulabilir. İnternetten para kazanma maksatlı açılan saçma sapan konulardan rahatsız olsan üyelerimiz dahi var.

Artı arka planda tüm yönetim orada neler yapılmaya çalışıldığını çok iyi biliyor. Şunu da ekleyeyim formun giriş ve çıkış kapıları herkese açık.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Normalde bu konuları açanları reklamdan anında banlıyoruz ama dedim arkadaş eski bir üye, şimdilik sadece konusunu silelim.

Ama baktık lafı yemişiz. :)

Bu tür konulara müsade etmiyoruz. Gerekirse o bölümü tamamen ortadan kaldırırız.

negiu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde bu konuları açanları reklamdan anında banlıyoruz ama dedim arkadaş eski bir üye, şimdilik sadece konusunu silelim.

Ama baktık lafı yemişiz. :)

Bu tür konulara müsade etmiyoruz. Gerekirse o bölümü tamamen ortadan kaldırırız.

Hocam şimdi bir konu açsam gerekli bilgilendirmeyi yapsam ödeme kanıtını da koysam hem refsiz hem refli linkleri paylaşsam isteyen istediğinden üye olsa güzel olmaz mı? Ayrıca zaten refsiz linklerden üye olunduğunda çoğu sistemde ya rasgele birinin refi olarak üye olursunuz ya adminin refi olursunuz ya da sisteme kazandırırsınız. En azından tanıdığınız birine az da olsa kazandırmanız ya da emeğinizin karşılığını almanız fena olmaz mı?

negiu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim. Bir site keşfettim reklam tıklama başına 7 dolar veriyor yabancı site olduğu için bu gayet normal geliyor bana. Ödeme kanıtları var heryerde çok araştırdım ben yurtdışında baya tutulan bir ptc sitesi. Hiç bir ödeme, sermaye felan koymuyorsunuz hiç kaybınız yok. Referanslı link vereceğim size üye olursanız banada ufak kazanç sağlamış olacaksınız buda sizin kazanmanız için bunu sizinle paylaşma hediyesi olarak düşünebiliriz. Link burda buyrun arkadaşlar. Öncelikle inanın arkadaşlar denemeden karar vermeyin.

​

Hocam sen çok yanlış gelmişssin.

KONU: BÖLÜM MODERATÖRÜ HAKKINDA GÖRÜŞ, ÖNERİ VE ŞİKAYETLER

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Neden her cezalandırılan üye uçuşan üyeler konusuna yazılmıyor misal Gökçe Asena yazılmamış.

---- Mesajlar birleştirildi ----

@Fragger neden yazmadınız ki?

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Neden her cezalandırılan üye uçuşan üyeler konusuna yazılmıyor misal Gökçe Asena yazılmamış.

---- Mesajlar birleştirildi ----

@Fragger neden yazmadınız ki?
Aynen bende @F1kan için öğrenememiştim ama saolsun @Halktan Biri bana yasaklı olsada geri dönebileceğini söyledi bende rahatım

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Form da adam akıllı bu gün aktif oldum sadece online yetkililere soru sordğumda 1 yetkili cevap vermedi onun yerine başkası cevapladı onun belki işi vardı diyerek hiç bir sıkıntı görmüyorum şuan 5 yıldzdan 5 :D

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar