Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Bölümümüzn daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin.

resident

Asistan
kendisi çok iyi bir insan kişilik olarak msn aracılığıyla konuşuyoruz bilgilerinden faydalanıyorum.. başarılarının devamını diliyorum ;) B)

merhaba sayın yetkili - Stone - adlı forum üyesi bana forum kuralalrını oku oku diye her açtığım konuda bana mesaj atıyor benim de sinirlerim bozuluyor forum kutrallarını okudum sayın yetkili saten bende forum adminiyim forum kuyrallarını bende ve sizden başka iyi bilen olmaz gereyini yapılmasını arz ederim sayın etkili sizi rahasız etiysen özürdilerim :)

ledzeppelinfan

Profesör
merhaba sayın yetkili - Stone - adlı forum üyesi bana forum kuralalrını oku oku diye her açtığım konuda bana mesaj atıyor benim de sinirlerim bozuluyor forum kutrallarını okudum sayın yetkili saten bende forum adminiyim forum kuyrallarını bende ve sizden başka iyi bilen olmaz gereyini yapılmasını arz ederim sayın etkili sizi rahasız etiysen özürdilerim :)
hocam yine yanlış yaptın.bu tür şikayetler özel mesajdan iletilir.bu konu moderatörler hakkındaki düşüncelerin için açıldı :D
işimiz var senle :D

stat counter