Bölgede Adsl Altyapısı Var Ama Port Yok Ne Demek?

Pain TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler önceden actigim konuda demiştim binada altyapı yoktur diye vodafone supernet aboneliği için gittim de adam telekom'a git dedi bende bi kendim sorgulatayım şu alt yapıyı dedim. Ve sorgulattim şöyle bi sonuç çıktı bu ne demek ? Detaylıca bahsedecek birisi var mıdır ?(fotoğrafını koyarım.) ve bu durumda ne yapmam gerek ?
tmp_29189-_20160902_093006590700316.JPG

ParamedicSelcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler önceden actigim konuda demiştim binada altyapı yoktur diye vodafone supernet aboneliği için gittim de adam telekom'a git dedi bende bi kendim sorgulatayım şu alt yapıyı dedim. Ve sorgulattim şöyle bi sonuç çıktı bu ne demek ? Detaylıca bahsedecek birisi var mıdır ?(fotoğrafını koyarım.) ve bu durumda ne yapmam gerek ?Ekli dosyayı görüntüle 9879
Yazidan anlasilan o ki" Kullanici kotamiz doldu başka da port yok. Kusura bakmayin suan size hizmet veremiyoruz. Şaka gibi degilmi ? TT NET gayet normal.

sifirbakiye

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Turkcell mahkemeye vermekle sonuna kadar haklı. Ttnet e gitsen evine bağlarlar kota sıkıntısı olmaz, anlasana.

Son düzenleme:

Pain TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazidan anlasilan o ki" Kullanici kotamiz doldu başka da port yok. Kusura bakmayin suan size hizmet veremiyoruz. Şaka gibi degilmi ? TT NET gayet normal.
Peki ne zaman vericek ? Şaka gibi hakikaten bi internet istedim yahu.
Turkcell mahkemeye vermekle sonuna kadar haklı. Ttnet e gitsen evine bağlarlar ama kota sıkıntısı olmaz.
Nasıl kota sıkıntısı olmaz ? Ve bilgilendirme TTNET'e gittim. Bana dedikleri şu binanızda alt yapi yok dedi. Bu nasıl oluyor 2 yandaki bina gayet normal internet kullanıyor karşıdaki de aynen oyle ama bende alt yapi yok. Sacmaliga bak ne dersiniz bide turkcell'e gideyim mi ? Ve bu altyapı için en yapmam gerek ilk defa basıma boyle bisey geliyor. 2 gün sonra binaya taşınacagiz ve kaliciyim o binada 5-6yil gibi bi sure. Ne yapmam gerek şu anda ?

Pain TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka binaya taşınma gibi bi durumum yok yazmayın. Herşey önceden ayarlandı yani.

darkstar

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,483
Başka binaya taşınma gibi bi durumum yok yazmayın. Herşey önceden ayarlandı yani.
komşulardan muhabbetiniz olan birine durumu anlatıp bir süreliğine interneti ortak kullanabilirsiniz port açıldığında da aboneliğinizi açtırabilirsiniz.

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Bizimde apartmadan boşta port yoktu. 250tl istediler. Yaptirmadim sonra turk telekoma basvurdum 2 ay sonra baglandi