Bolbol.com(Şimdilik Sadece İstanbul) - Yemek Siparişi - 10 TL İndirim

MsDos07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Yemeksepetine rakip olarak gelen ve komisyon almayan bir yemek sipariş sitesi: bolbol.com (şimdilik sadece istanbulda)

Komisyon almadığı için yemeksepetine göre daha uygun fiyatlar var birçok restoranda. Ayrıca yemeksepetindeki gibi bol restoran var.

Arkadaşın aşağıdaki kod ile BolBol’a üye olsun, ilk siparişinde 10 TL indirim kazansın.
Sen de her ilk siparişi veren arkadaşın için 10 TL indirim kazan!
Ne kadar çok davet edersen o kadar çok indirim kazanırsın. Şimdi kodunu paylaş!

Ben bunu kullanarak 3 arkadaşımdan referansla indirim kazandım ve sorunsuz harcadım.Yemeğin yarısı bedavaya geliyor. %50 gibi bir fırsat sıcaktır diye düşündüm.

Son olarak benim referansımı girerek üye olmak isterseniz:
RWJJEJ

Arkadaşlar 10 TL kazanmak için birisinin davet koduyla üye olmanız gerekiyor. 10 TL kazanmak için yukarıdaki davet kodumu kullanarak üye olabilirsiniz, ayrıca sizlerde kendi davet kodlarınızı konuda paylaşabilirsiniz.

Not: Sipariş iptal edilirse müşteri hizmetleri anında sizi arayıp, yaşanan iptalden dolayı özür dileyip. Kullanmış olduğunuz indirim çekini hesabınıza iade ediyor.

Kullanım Koşulları ve Kampanya Detayları
- Paylaş ekranındaki 6 haneli kodu arkadaşın ile paylaşman gerekmektedir. Arkadaşın üye olurken Davet Kodu alanına bu kodu girerek anında 10 TL indirim kazanır.
- İlk siparişini veren her arkadaşın için 10 TL indirim kazanırsın. Ne kadar çok paylaşırsan o kadar çok indirim senin olur!
- İndirimi kazanman için arkadaşının ilk yemek siparişini vermesi gereklidir.
- İndirimler birleştirilerek tek siparişte kullanılamaz. Her siparişte en fazla 10 TL indirim kullanabilirsin.
- Tüm ödeme tiplerinde geçerlidir.
- İndirim sipariş toplamı 15 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
- Promosyon, puan ve başka bir indirimle birleştirilemez.
- İndirim kodlarını 31 Mart 2015 saat 00:00’a kadar kullanabilirsin.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bu uygulama tutmamis gibi bugün aklıma geldi bir baktım da indirme sayısı çok az

MsDos07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu uygulama tutmamis gibi bugün aklıma geldi bir baktım da indirme sayısı çok az

Uygulama derken android uygulamasını diyorsunuz heralde hocam.. Kendim uygulamayı kullanmıyorum, direk siteden sipariş veriyorum.

Zaten önceden yemeksepetini kullanıyorduk, yine aynı restoranlardan bu site üzerinden sipariş veriyorum. Hem komisyon almadıkları için yemeksepetinden daha uygun fiyata oluyor, hemde indirim çeki ile çok güzel fiyatlara iniyor :)

ipimlekusagim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son iki haftadır düzenli olarak sipariş veriyorum. Arkadaşlarımı da üye yaptım. Yemeklerin çoğu bedavaya geldi :D

Bu arada şu kodu da kullanabilirsiniz. Size de 10 tl gelir. QERRAW