Bobo resmen Kayserispor'da

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Beşiktaş'ın eski oyuncularından Bobo, Kayserispor'la 3 yıllık sözleşme imzaladı. Yeni takımında 9 numaralı formayı giyecek olan Brezilyalı futbolcu, "Kayserispor'u kariyerime katkı sağlayacağı için tercih ettim. Türkiye benim ikinci vatanım" dedi.

bobo3_4G4LY.jpg

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, bir dönem Beşiktaş forması giyen Brezilyalı futbolcu Bobo ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Kayserispor'un Karpuzatan Tesisleri'nde düzenlenen törenle kendisini sarı kırmızılı yapan mukaveleyi imzalayan Bobo, Türkiye'de daha önce Beşiktaş'da gösterdiği başarıyı burada da tekrarlamak için Kayserispor'a geldiğini söyledi.

Sambacı futbolcu, "Türkiye benim ikinci vatanım. Buraya başarılı olmak için geldim. Kariyerime çok katkı sağlayacağı için buraya tercih ettim. Ocak ayından bu yana, Kayserisporlu yöneticilerle görüşüyoruz. Benimle sürekli ilgilendiler ve konuştular" dedi.

"TÜRKİYE BENİM İKİNCİ VATANIM"

Bobo, "Kayserispor Süper Lig'de hedefleri büyük olan bir takım. O nedenle Kayserispor'u tercih ettim. İyi bir kamp ve hazırlık maçları derken lige bomba gibi gireceğim. Brezilya'dan sonra Türkiye benim ikinci vatanımdır. Burada kendimi evimde hissediyorum. Brezilya'da iken, Kayserispor'un ikinci yarı maçlarını izledim. İyi performans gösteremediler. Bu yıl daha başarılı oluruz" şeklinde konuştu.

"MERSİN İDMANYURDU'NUN BENİMLE İLGİLİ SUÇLAMALARINA KATILMIYORUM"

Kayseri'yi ve Kayserispor tesislerini begendiğini belirten Bobo, "Mersin İdmanyurdu'nun benimle ilgili suçlamalarına katılmıyorum. Zira, ben devre arasından bu yana Kayserispor'la konuşuyorum. O nedenle, sarı kırmızılı kulübün şartları ve hedefi beni etkiledi. Kayserispor'un her konudaki önerileri uygun geldi ve kariyerimi düşündüm" diyerek sözlerini tamamladı.

Kayserisporlu yöneticiler de, Mersin İdmanyurdu'nun Bobo konusundaki eleştiriline yanıt vererek, "Biz Bobo ile ilk yarı bitiminden beri görüşüyoruz. Üstelik Bobo, bir kulübün oyuncu değil. Mersin İdmanyurdu kulübüyle de arasında bir anlaşma yok. Biz elinde bonservisi olan bir oyuncuyu renklerimize kattık. Mersin kulübümüz bizi bu konuda suçlayamaz" dediler.

HURMA: AMRABAT KONUSU KAPANDI...

Kulüp Genel Menajeri Süleyman Hurma da, Amrabat konusunun artık kapandığına değinerek, "Amrabat konusunda bugüne dek biz tüm koşulları yerine getirdik. Amrabat'la ilgili konuşacak bir şey yok. Karşı tarafta bunu yerine getirsin. Dayatmalara boyun eğmeyiz. Amrabat konusu artık gündemimizden çıkacak. Enerjimizi daha yararlı işlerde kullanacağız. Transferler sürecek" dedi.

Kaynak

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Kayseri ye hayırlı olsun Mersin e geçmiş olsun:)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
güzel transfer başarılı olacaktır :)