Bmw e90 facelift 320d vs Seat Leon 1.2 tsi hızlanma karşılaştırma

Bu konuyu okuyanlar

polbaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar youtube kanalından hiçbir yerde olmayan video serilerine başladık hızlanma karşılaştırma yapıyoruz , iyi seyirler .Kanalımıza abone olursanız sevinirim , teşekkürler.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
iki araba birbirinin dengimide karşılaştırma yapılıyor, yapın madem az mantıklı yap şu işi.

polbaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Birincisi oyle emir verir gibi konusma ne bu samimiyet? Ikincisi tabiki de bu iki araba ne fiyat bakimindan ne segment olarak ne de motor olarak denk olmadigini sokaktaki cocuga sorsan dahi sana soyler. Ucuncusu bu testleri yapma amacimiz insanlara fikir vermesi acisindan ne kadar mucadele edebilir gibi bilmem anlatabildim mi ? Som olarakda yapilan ise biraz sayginiz olsun, daha iyisini yapabiliyorsan buyur ben senin videolarini zevkle izlerim.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Bu kafaylamı fikir vereceksin :D Otomobildünyam otopark bunları izle hangi araba hangi arabayla karşılaştırır öğren gel. :D

polbaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ya guldurme insani inan sana cevap yazarken harcadigim zamana aciyorum bu sana son mesajim sayin sifirbakiye..
Otopark dedigin kurumu ben 2012den yani daha senin haberin bile yokken takip ediyorum birincisi otoparkta hic bir arabayi yaristirmiyorlar nerde gordun sen otopark.com da hizlanma videosu karsilastirdiklarini ya da otomobil dunyamda varsa videosunun linkini at ama atamazsin bos beles laflarla burda yorum yapma. Ikincisi benim elimde olan arabalar ile birsey yapmaya calisiyorum eminim ki bende olan bu arabalarin hicbiri sende yok :D o yuzden izliyorsan guzelce izle elestiri yapacaksanda duzgun bir sekilde nezaket kurallarina uyarak yap tabi oncelikle nezaket kurallarini ogrenmen lazim, begenmiyorsanda izleme emin ol ben bu videolari sirf sana cekmiyorum hadi eyvallah sayin sifirbakiye.. :Dha ayrica videoyu izlersen iki araba arasinda oyle daglar kadarda fark olmadigi (0-100 hizlanmasi icin)
)okuman var ise sayactan gorebilirsin biri 6 kusur saniyede cikti biri 8

Son düzenleme:

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Beynim yok fikirlerim var diyosun aynen devam et :D

polbaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Gelmissin burda cem yilmazin konusmalariyla laf sokmaya calisiyorsun :D bunlari ilk okul cocuklari bile birakti varsa bi aciklaman kendi sozlerinle gel.. Son ki yaziyi okuyamadin heralde :D

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Fikirleri Olandan korkucaksin zaten Sifir bakiye Beyni olupta Ici bos olan Bi suru adam Var
@polbaris Videolara devam Hocam takipteyim :)