Dizi BluTV Dizisi "Yeşilçam"ın İlk Tanıtımı Yayında!

Bu konuyu okuyanlar

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
BluTV, daha önce duyurduğu yeni yerli içeriklerinin en önemlilerinden olan "Yeşilçam" için ilk tanıtım videosunu yayınladı. Ülkenin en önemli yönetmenlerinden olan Çağan Irmak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu projenin başrolünde ise yıldız oyuncular Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu yer alıyor. Dizi, adından ve ilk tanıtımından anlaşılacağı üzere bir dönem dizisi olarak tanımlanıyor.

BluTV, Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun başrolünde olduğu dönem dizisi Yeşilçam'ın ilk tanıtım videosunu paylaştı ve 2021 yılında yayında olacağını açıkladı. BluTV'nin sosyal medya hesaplarından daha önce yapılan duyuruda dizi şu sözlerle tanıtılmıştı: "Bu haberi vermek için daha fazla bekleyemedik. 1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi… Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi #Yeşilçam, 2021’de sadece BluTV’de."

BluTV'nin saatler önce duyurusu yapılan ve hızlıca gündeme oturan tanıtım videosu izleyicilerle buluştu ve heyecan en üst seviyeye ulaştı. Dizide, Semih Ateş adlı bir karakterin hikayesini izleyeceğiz. BluTV paylaşımında şu sözlere yer verdi: "BluTV, Yeşilçam dizisinin ilk tanıtımını iftiharla sunar! Yeşilçam’ın altın çağında küllerinden doğan bir prodüktörün hikayesi... Usta yönetmen Çağan Irmak'ın yönettiği, Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu #Yeşilçam, yakında sadece BluTV'de!"