Bluetooth müzik kulaklığı önerisi 200-500 TL

Bu konuyu okuyanlar

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Daha önce kablosuz müzik kulaklığı kullanmadım Genelde Philips kulak içi kulaklıklardan kullandım. Kendim müzikle ilgileniyorum şarkı söylüyorum, bir tane güzel bir kulaklık almalıyım artık, iş güç arasında kaynayıp gidiyor yoksa. Özellikle JBL gbi sound'u kaliteli bir kulaklık almak istiyorum. Ama çok fazla model var ve modeller arasında fikrim yok, kullanıcı yorumuyla birlikte öneriler bekliyorum.
Bir de birkaç kulaklık denedim, bazıları kulağı sarmıyor, kafayı sıkıyor ya da saçı çok bastırıyor. Dışardan da güzel durmasını istiyorum kulaklığın. 29 Kasım Black Friday indirimlerinde mutlaka sipariş edeceğim, önerilerinizi bekliyorum..

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sennhesier BT 4.40... başka kulaklığa bakmayın.

Hemen bakıyorum ona. Markalara pek hakim değilim şuana kadar dinlediklerimden en beğendiğim sound JBL'de idi.

Baktım şimdi fiyatı 500+ , bunu Black Friday'da takip edeceğim, başka önerileriniz var mı? Bol bol seçenek olursa bahsettiğim şekilde indirim yakaladığımı alırım.

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Önerdiğim marka dünyada bir numaralı markaların arasında en düşük ürünü bile üstündeki ürünlerden iyi hem oyun hem müzik kulaklığı olarak sennhesier kullanıyorum başka hiç bir markaya bakmak bile.

Reaksiyon puanı
5
Dışarıda kullanacaksan en uygunu Jbl Tune500BT kaba durmuyor ve yalıtımı gayet iyi. Sony'den uzak dur çünkü Sony kulaklıklar fazla dayanmıyor kronik menteşe problemi var çoğu modelde. Sennheiser ise kesinlikle Media markt gibi bir yerde gidip deneyip al çünkü ben denedim bass neredeyse yok kulaklıkta seni tatmin eder mi bilmem.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Kulak çevreleyen mi istiyorsunuz yoksa kulak üstü mü ?

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,375
Daha önce kablosuz müzik kulaklığı kullanmadım Genelde Philips kulak içi kulaklıklardan kullandım. Kendim müzikle ilgileniyorum şarkı söylüyorum, bir tane güzel bir kulaklık almalıyım artık, iş güç arasında kaynayıp gidiyor yoksa. Özellikle JBL gbi sound'u kaliteli bir kulaklık almak istiyorum. Ama çok fazla model var ve modeller arasında fikrim yok, kullanıcı yorumuyla birlikte öneriler bekliyorum.
Bir de birkaç kulaklık denedim, bazıları kulağı sarmıyor, kafayı sıkıyor ya da saçı çok bastırıyor. Dışardan da güzel durmasını istiyorum kulaklığın. 29 Kasım Black Friday indirimlerinde mutlaka sipariş edeceğim, önerilerinizi bekliyorum..
Ben T600btnc öneririm.Arada çok fiyat farkı yok.

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Önerdiğim marka dünyada bir numaralı markaların arasında en düşük ürünü bile üstündeki ürünlerden iyi hem oyun hem müzik kulaklığı olarak sennhesier kullanıyorum başka hiç bir markaya bakmak bile.

Başka bir kullanıcı da bu başlığa Sennhesier için kötü bir yorum yapmış kararsız kaldım şimdi.

Dışarıda kullanacaksan en uygunu Jbl Tune500BT kaba durmuyor ve yalıtımı gayet iyi. Sony'den uzak dur çünkü Sony kulaklıklar fazla dayanmıyor kronik menteşe problemi var çoğu modelde. Sennheiser ise kesinlikle Media markt gibi bir yerde gidip deneyip al çünkü ben denedim bass neredeyse yok kulaklıkta seni tatmin eder mi bilmem.

Yukarıda bir kullanıcı da çok beğenerek anlatmış Sennheiser markasını. Sonyler konusunda o yorumu birkaç kişiden daha duydum. JblTune500BT ' nin kulak yastıkları nasıl, küçük ve kafayı sıkacak gibi duruyor resimlerde?
Bana doğrudan model önerileri yapar mısınız?

Kulak çevreleyen mi istiyorsunuz yoksa kulak üstü mü ?

Hangisi daha sportif durur acaba diye düşünüyorum. Bir model denedim mesela kulak kemiğime yapıştı tam kulağımın dışardan gözükmesi, kafamda duruşu felan hiç hoşuma gitmedi. Sanırım biraz çevrelesin istiyorum ama masaüstü klasik kulaklıklar gibi de olmamalı. Normal olsa yeterli yine. Kulaklarım normal boyutta, belki biraz daha küçükler, ve yapı olarak kafama biraz daha yakın olsalar yapışık gibi olcaklar. :D Oval-dikdörtgen karışımı bir kafam var , belki oval ama fotoğraftakinden biraz daha büyük desem olabilir :D Yani açıkçası kulağı sarması daha güzel durur gibime geliyor :) Fotoğrafta ki dikdörtgen örneğini kafa şeklimle alakasız bu arada belirteyim yine de.

Ben T600btnc öneririm.Arada çok fiyat farkı yok.

Bu model çok hoşuma gitti, kullandınız mı daha önce?