Yardım Bluetooth kulaklıkla ilgili sorun

Bu konuyu okuyanlar

Wolt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bluetooth kulaklığım rampage deluxe yada rampage rm k81 her neyse benim kablom düğüm gibi oluyordu birbirine dolanıyordu düzeltiyim derken c kablosunu bozdum sonra gerekli ayarları yaptım bluetooth devam ettim bir sorun yok yalnız bataryası çabuk bitiyor oyunda eski kulaklığa geçmek zorunda kalıyorum ve ses kasamıyorum kendi xiaomi telin c kablosunu kullandım ama ses iletmiyorda almıyorda sadece şarjı doluyor ne yapmalıyım bataryası yetmiyor?

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bluetooth kulaklığım rampage deluxe yada rampage rm k81 her neyse benim kablom düğüm gibi oluyordu birbirine dolanıyordu düzeltiyim derken c kablosunu bozdum sonra gerekli ayarları yaptım bluetooth devam ettim bir sorun yok yalnız bataryası çabuk bitiyor oyunda eski kulaklığa geçmek zorunda kalıyorum ve ses kasamıyorum kendi xiaomi telin c kablosunu kullandım ama ses iletmiyorda almıyorda sadece şarjı doluyor ne yapmalıyım bataryası yetmiyor?
Dostum TYPE C kablolar farklı türlerde mevcut. kimisinde hem veri hem enerji verirken kimisinde sadece enerji verir. bundan dolayı kulaklık çöp gibi garantisi yok ise diğer türkü batarya değişim işine girsen çok randumanlı olmuyor.

Wolt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklığım gayet iyi ses de vb. bir sorun yok zaten marka bir kulaklık dediğiniz farklı tür type c kablolara bakıcam teşekkür ederim .