Bluetooth kulaklık ile film izleme

Bu konuyu okuyanlar

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Merhabalar Xiaomi Redmi Airdots basic alacağım kullanan var mı aranızda?
Müzikten ziya de Film seyrederken ki performansı benim için önemli gecikme yaşanıyor mu acaba? Bir kaç kişi Bluetooth kulaklık ile film izlenmez dedi o sebeble soruyorum.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,737
Mi True Wireless Earphones 2 Basic kullanıyorum. Çok defa film izledim. Arada bir bir saniyelik ses git-gel leriyle stabilizasyonu kulaklık kendisi ayarlıyor. Herhangi bir gecikme yaşamadım.
Youtube videolarında yaşadım, film izlerken yine yaşamadım enteresan bir durum ama izleyebilirsin :D

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Gecikme birçok kulaklıkta vardır. Ama çok belirgin denilemez. Filmde karakterin ağzına bakarsanız gecikmeyi fark edersiniz. Ben Airdots kullandım, rahatsız edici olduğunu söyleyemem.
Ekleme: Şuan QCY T5 kullanıyorum, onda da gecikme oluyor.

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Gecikme birçok kulaklıkta vardır. Ama çok belirgin denilemez. Filmde karakterin ağzına bakarsanız gecikmeyi fark edersiniz. Ben Airdots kullandım, rahatsız edici olduğunu söyleyemem.
Ekleme: Şuan QCY T5 kullanıyorum, onda da gecikme oluyor.
Çok teşekkür ederim efendim.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Merhabalar Xiaomi Redmi Airdots basic alacağım kullanan var mı aranızda?
Müzikten ziya de Film seyrederken ki performansı benim için önemli gecikme yaşanıyor mu acaba? Bir kaç kişi Bluetooth kulaklık ile film izlenmez dedi o sebeble soruyorum.
Ben kullanıyorum. Film izlerken çok rahat oluyor. Tuşu ile direk duruyor vs. İzlenir yani.