Bluetooth Kulaklık İçin Tavsiye Bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar 250 tl ye kadar bluetooth kulaklık almak istiyorum.Bisiklet sürerken müzik dinlemek ve araba kullanırken görüşme yapmak için.Yani kulaktan düşmesin ve şarjı 6 saatten uzun gitsin diyorum.Şuanda kablolu hs-330(note 4 kutusundaki kulaklık) kullanıyorum ve bu kalitede bassları iyi bir kulaklık arıyorum.Samsung level u-level u pro-meizu ep51 şuan ki listemde.Sizce hangisini almalıyım veya önerileriniz nelerdir ?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hocam Jabra Halo Fusion öneriyorum ben.

Şarjı yaklaşık 7 ila 9 saat arası gidiyor. Tamamen şarj ettiğin süreye bağlı. Ben çoğu zaman hem bilgisayara hem telefona bağlı kullanıyorum, bu halinde bile 5 saat alabiliyorum.

Kulaktan düşmüyor ve çok şık.

Bassları iyi mi dersen, ben bass işinden anlamıyorum. :)

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Hocam Jabra Halo Fusion öneriyorum ben.

Şarjı yaklaşık 7 ila 9 saat arası gidiyor. Tamamen şarj ettiğin süreye bağlı. Ben çoğu zaman hem bilgisayara hem telefona bağlı kullanıyorum, bu halinde bile 5 saat alabiliyorum.

Kulaktan düşmüyor ve çok şık.

Bassları iyi mi dersen, ben bass işinden anlamıyorum. :)

Peki jabra halo smart hakkında ne düşünüyorsun :) 15 Saat pil ömrü biçmişler gözüm döndü :) Kulaklık pedleri sıkıntı diyorlar jabra için biraz araştırdım.Düşme olur diyen insan baya var

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Hocam benim bütçem yetmediği için almamıştım. Valla benim kulaklıkla ilgili hiç sorunum olmadı hocam. :)

ÖzTürK-_-3458

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
n11.com dan en çok müzik dinlemek için Bluetooth kulaklık alacağım 76₺ para var kulaklık için önerileriniz nelerdir?

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Selamlar hocam yaklaşık 2 aydır Samsung Level U kullanıyorum hem laptop hem telefonumda(lgv20) de kullanıyorum gayet yeterli oluyor basslar titretmiyor tizler yeterli ses kalitesi f/p olarak iyi uzun süre kulağımda takılı kullandığım zaman çok ufak ağrı oluyor kulak içinde oda pek etkilemiyor benim gibi bass ağırlı müzikler dinliyorsan yada rock tarzı müzikler dinliyorsan extrabass kulaklık öneririm f/p olarak yeterli fazlasını beklememek gerekiyor.

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaslar samsung un air pods gibi sadece kulaklik olarak bluetooth kulaklığı var mı

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Hocam ben de awei öneririm. Batarya 4 ile 6 saat arası gidiyor ses kalitesi çok iyi. Fiyatı 75₺ civarı.

Jagellon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oncelikle selamlar ben işde kullanmak için bluetoot kulaklık arıyorum.

daha öncesinde çok model kullandım ama istedigim ses kalitesine ulaşamadım aldıgım en çok şikayet sesimin karşıya az gitmesi. yardımlarınızı bekliyorum butcem 250 tl ye kadar

daha önce kullandıgım modeller

ttec makaron buzz
samsung hm 1500

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar oncelikle selamlar ben işde kullanmak için bluetoot kulaklık arıyorum.

daha öncesinde çok model kullandım ama istedigim ses kalitesine ulaşamadım aldıgım en çok şikayet sesimin karşıya az gitmesi. yardımlarınızı bekliyorum butcem 250 tl ye kadar

daha önce kullandıgım modeller

ttec makaron buzz
samsung hm 1500
Samsung level u ya bir bakın kullanıcı yorumlarına iyi bir kulaklığa benziyor

Son mesajlar