Soru Bluetooth Kulaklık Almalı Mıyım Almamalı Mıyım

Bu konuyu okuyanlar

Ensbz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba benim 350 tl lik bir bütçem var Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum hatta alacağım kulaklığıda kararlaştırdım ama arkadaşım bana benim şimdiye kadar aldığım Bluetooth kulaklıklar en fazla 3 , 4 ay dayandı diyo sende alsan bile 3 yada 4 aya kulaklığın teki bozulur tek kulaklıkla kalırsın tamirde ettiremessin diyor bu doğru mu yani her Bluetooth kulaklık için en fazla 3 4 ay mı dayanıyor

Reaksiyon puanı
1,768
Merhaba benim 350 tl lik bir bütçem var Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum hatta alacağım kulaklığıda kararlaştırdım ama arkadaşım bana benim şimdiye kadar aldığım Bluetooth kulaklıklar en fazla 3 , 4 ay dayandı diyo sende alsan bile 3 yada 4 aya kulaklığın teki bozulur tek kulaklıkla kalırsın tamirde ettiremessin diyor bu doğru mu yani her Bluetooth kulaklık için en fazla 3 4 ay mı dayanıyor
Hiç öyle birşey duymadım

Ensbz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç öyle birşey duymadım
Bende duymadım ama arkadaşım dedi bi şaşırdım bu siteye danışmak istedim banada biraz saçma geldi ama bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç öyle birşey duymadım
Alacağım kulaklıkta fiyat segmentine göre baya iyi soundliberty 97 almayı düşünüyorum izlediğim videolardada öyle bir şey duymadım ama bilimiyorum

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Ben böyle birşey duymadım. AirDots'u bir yıldır kullanıyorum.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
3-4 ay dayanması için kulaklığı dağa taşa fırlatmanız gerek arkadaşın biraz hor kullanmış ürünleri

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
2 tane Bluetooth kulaklığım var birisi kaba görünüşünden dolayı evde veya birşey izlediğimde kullanıyorum. Pili kullanma süresince 5 saat gidiyor. Çalışip kullanmayinca 15 saat aktifliği var. Diğeride dışarıda dolmuşta vs. Kullanıyorum 1 yıl olacak neredeyse çamaşır makinesinde bile unuttum maşallahı var çalışıyor ikiside.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Kaliteye göre değişir. Xiaomi kulaklığı 2018 veya 2019dan beri kullanıyorum.
Tahtakalede (milyoncu) satılan ucuz ürünlerden alırsan ne olacağı belli olmaz da incelemesini, yorumlarını beğendiğin ürünü al geç.

Son düzenleme:

Ensbz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alacağım kulaklıkta fiyat segmentine göre baya iyi soundliberty 97 almayı düşünüyorum izlediğim videolardada öyle bir şey duymadım ama bilimiyorum
Peki alacağım kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz soundliberty 97 almayı düşünüyorum en fazla 350 tl lik bir bütçem var hem şarj süresi hemde ses kalitesi bakımından iyi geldi bana bilmiyorum izlediğim videolarda ses kalitesi fiyatına göre gayet iyi diyolar gecikme süresini fln da bilmiyorum ama almayı düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler önerileriniz var mı

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Kulaklığa ve sizin kullanımınıza göre değişir. Haylou kulaklığım var uzun süredir kullanıyorum bir problem yaşamadım. Ancak bluetooth kulaklığın amacı gereği pratik olması beklenirken, kulaklıkları cihaza bağladığında bir bakıyorsun birbirine eşlenmemiş. Sonra kulaklıkları eşlemekle, yok sonra cihaza bağla vs. cidden 3 - 5 dk zaman harcıyorsun ve sinir krizi geçiriyorsun. Tabi anlattığım olay benim kulaklığımla ilgili diğer kulaklıkları bilemeyeceğim. Birde oyun oynarken, film izlerken ses gecikmeli oluyor. Gerçekten kablosuz olması için gerekli ise alınabilir ama diğer yandan kablolulara göre çok dezavantajı var. Ne bileyim spor yaparken kullanacaksındır tercih edilebilir. Ben sadece asmr videoları ile uyuyabildiğim için o amaçlı aldım ve kullanıyorum mesela.

Ensbz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kulaklığa ve sizin kullanımınıza göre değişir. Haylou kulaklığım var uzun süredir kullanıyorum bir problem yaşamadım. Ancak bluetooth kulaklığın amacı gereği pratik olması beklenirken, kulaklıkları cihaza bağladığında bir bakıyorsun birbirine eşlenmemiş. Sonra kulaklıkları eşlemekle, yok sonra cihaza bağla vs. cidden 3 - 5 dk zaman harcıyorsun ve sinir krizi geçiriyorsun. Tabi anlattığım olay benim kulaklığımla ilgili diğer kulaklıkları bilemeyeceğim. Birde oyun oynarken, film izlerken ses gecikmeli oluyor. Gerçekten kablosuz olması için gerekli ise alınabilir ama diğer yandan kablolulara göre çok dezavantajı var. Ne bileyim spor yaparken kullanacaksındır tercih edilebilir. Ben sadece asmr videoları ile uyuyabildiğim için o amaçlı aldım ve kullanıyorum mesela.
Ben çok fazla instagram youtube gibi mecralarda takılan biriyim çok fazla dizi ve film izlerim ve sık sık müzik dinlerim o yüzden gecikmesi düşük ses kalitesi yüksek bir kulaklığa ihtiyacım var ayrıca aralıksız kullanım süreside uzun olması lazım