Bluedio T Monitor Kablosuz Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

KeremArcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun araştırmalar sonucu AliExpressden oldukça cazip bir fiyata aldığım kulaklıktır kendisi.
Türkiyede hiç incelemesi bulunmuyor bu yüzden bu kulaklığın incelemesini yazmak istedim.
Öncelikle kulaklık Bluedio'nun uygun fiyatlı bir ürünü. Tam FP ürünüde diyebiliriz. Kendisi Bluetooth 5.0 ile çalışıyor. Bluetooth bağlantı hızı oldukça iyi. Sadece Pubg ve benzeri oyunlarda çok az gecikme oluyor ama bunun oyun zevkinizi pek etkileyecegini zannetmiyorum ki Bluetooth kulaklıklarda bu durum genellikle görülüyor.57 mm'lik sürücülerinin çok iyi bir ses kalitesi verdigini söylemeliyim basslar çok iyi tizlerde oldukça tatminkar. Dışarıya egerki sesi fullerseniz ses gidiyor ama normal dinlediğinizde pek sıkıntı olmaz. Stereo ses veriyor kulaklığımız. Kutusunda 1000 saat stand-by süresi , 30 saatte müzik dinleme süresi olduğu yazıyor. Ama benim gözlemledigim kadarıyla 15-20 saat arası bir müzik keyfi sunuyor. Kulaklığımız Type-C kablodan şarj oluyor(Yaklaşık 2.30-3 saatte). Eger ki kablolu kullanmak isterseniz Bluedio'nun Type-C to 3.5mm jak kablosunu almanız gerekli. Diğer kablolar bu kulaklıkta çalışmıyor orjinal kablosunu almalısınız ama kablolu kullandığınızda ses kalitesi biraz düşebilir. Kulaklığın her iki yanında da bir mikrofon bulunuyor ama mikrofonun ses kalitesinin pek iyi olduğunu söyleyemeyeceğim. Oyunlarda ve günlük konuşmalarda pek rahatsız edeceğini zannetmem. Kulaklık tasarımına gelecek olursak oldukça rahat bir kulaklık. Kulak çevreleyen türden yastıkları oldukça yumuşak ve gerçekten kaliteli. Kafanızı sıkmayan bir kulaklık. Sağ tarafında açma kapama/asistan tuşu, ses açma/sonraki şarkı, ses kısma/önceki şarkı, mikrofon ve şarj bölümü bulunuyor. Renk seçenekleri olarakta Siyah/Sarı , Siyah/Kırmızı ve Simsiyah seçenekleri var. Alabileceğiniz gerçekten güzel bir kulaklık. Fiyat olarakta indirim zamanlarında denk getirirseniz 90 TL civarlarında bulabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Teknoloji ile kalınız.

Ekli dosyalar

• IMG_20190701_202407.jpg
    IMG_20190701_202407.jpg
    18.5 KB · Görüntüleme: 393
  • IMG_20190701_202407.jpg
    IMG_20190701_202407.jpg
    18.5 KB · Görüntüleme: 361