Bu konuyu okuyanlar

arpej

Öğrenci
Site Adresi : Lider Bazar | En Uygun Fiyatlar, Moda Trend Ürünler Alışveriş Sitesi
Sitenin kullandığı altyapı : İdeasoft E-ticaret
Açıldığı Tarih: 2019
Site İçeriği & Amacı : Online Alışveriş
Sosyal medya hesapları:
Facebook
| İnstagram

Site hakkında bilgilendirme

Kaliteli alışverişin lideri olan Lider Bazar müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde görerek en uygun fiyatlı indirimli ürünleri uygun fiyat ve uygun ödeme koşullarında, hızlı teslimat ile birleştirerek sektör liderliğine emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürün yelpazesinde kırtasiye malzemeleri, anne ve bebek ürünleri, ev ürün ve eşyaları, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri, spor aletleri ve malzemeleri, can dostlarımız olan hayvanların besin, aparat ve malzemeleri, elektronik ürün ve aksesuarları, araçlarımızda kullandığımız aparat ve aksesuarlar, modanın vazgeçilmez ürünlerini Lider bazar sitesinden temin edebilmeniz mümkündür.

İster elzem bir ihtiyaç olsun, ister hediyelik bir eşya Lider Bazar aracılığıyla uygun fiyat, ödeme koşullarındaki esneklik ve kolaylık, hızlı teslimat ve kalite.. bir tüketicinin arayabileceği tüm nitelikleri bir arada bulabileceğiniz yeni alışveriş adresiniz olacaktır.
 

asrez

Öğrenci
Merhaba Shiftdelete okurları;

Kolay yemek tarifleri yer alan sitede yemek tarifleri iki ana grupta sunulmaktadır. İlk grup tarif kategorileri börek, çörek, hamur işi, kek ve pasta, kurabiye, reçel&marmelat, tatlılar ile yumurta ve kahvaltı yemeklerini barındıran kolay çay saati tarifleri bölümüdür. Kolay yemek tarifleri grubu ise baklagiller, balıklar, çorbalar, dolmalar, et yemekleri, köfteler, pilav&makarna, salatalar, sebze yemekleri, tavuk yemekleri, turşu&yoğurt ile zeytinyağlıları kapsamaktadır. Arama fonksiyonu ile eldeki malzemelere göre tariflere de ulaşılabilir.

Yemek ve çay saati tariflerinin nasıl kolay bir şekilde yapılacağını resimlerle açıklayan sitede Türk ve Anadolu mutfağı yanında mahalli tarifler de yer almaktadır. Çeşitli ülke mutfaklarından seçme tariflerin de bulunduğu sitede her bir tarif denenmiş ve ekseriyetle en az iki fotoğrafla sunulmuştur.

Saygılar.

https://www.kolaylezzet.com
 

turksmart

Öğrenci
Merhaba, Shiftdelete okurları;

Televizyon keyfinin yeni adı iptv bizlerce kanal içerisinde belgesel, film, spor kanalları gibi istediğiniz ne varsa hepsi burada.

Saygılar.
 

canpehlivann

Öğrenci
Teknolojinin güncel adresi! Teknoloji makaleleri, ipuçları, son dakika gelişmeleri, güncel teknoloji, oyun haberleri ve daha fazlası. Yeni yeni büyümeye başlayan siteme desteklerinizi lütfen esirgemeyin.

 
Üst