Bu konuyu okuyanlar

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
909

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
652
1- Sadece Facebook sayfası olup, YouTube'da 2 Twitter'da ise 1 takipçi var.
2- Altta bilgi kısmında, ERROR: No Posts Found yazıyor.
3- Aşağı indiğinizde yukarı gitme butonunun üzerine gelince Yukarı git yerine "Back to top" yazıyor.
Onlar düzeltilecek :) Hemen hataları kaptın dostum. Senden çok iyi tester olur.

adv.Calculus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
8 yıllık basketbol blogum. Sporla ilgilenenlerin ilgisini çekebilir. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

MasterLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Domain & Alana Adı Sitesi

1997 yılından bu yana gelen internet tecrübemizi bu zamana kadar webmaster ve domain sitelerinde paylaşmıştık. 2009 yılından itibaren ise bu birikim ve tecrübeyi, domain sektöründe bizlere başvuran siz değerli ziyaretçilerimizle de paylaşmaya karar verip alanadisitesi.com sitesini açmıştık. Bazı sorun ve gereksinimlerden dolayı ana sitemizi alanadisitesi.net olarak değiştirme kararı almış bulunmaktayız. Hem daha güvenilir, hem de çok daha kullanışlı ve anlaşılır bir sistem ile ...

Alan Adı Sitesinde projeniz için en uygun domaini sizlere sunarak daha başarılı olmanızı sağlamaya çalışmaktayız. Domain satış bölümümüzde sunduğumuz alan adlarıyla ziyaretçilerimize en iyi şekilde faydalı olmaya çalışıyoruz. Bizlere ulaşan tüm ziyaretçilerimizi aydınlatmayı, onları en iyi ve doğru şekilde yönlendirmeyi, onları en güzele ulaştırmayı ve onlara talep ettikleri konuda en faydalı bilgileri vermeyi kendimize bir görev bildik. Bu doğrultuda Alan Adı Sitesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize faydalı olabiliyor isek ne mutlu bizlere.

Tabi ki kaliteli, jenerik ve keyword domainleri son kullanıcılarına ulaştırabilmek amacıyla Alan Adı Sitemizde yayınlıyoruz. Gerçekleştireceğiniz her türlü proje için uygun onlarca jenerik, keyword ve kaliteli domainleri bu sitede bulma imkanına sahipsiniz. Domainler sürekli güncellenerek yeni domainler eklenmeye devam edilmektedir. Kendinize ve projenize en uygun domaini seçip bütçenize uygun tekliflerinizi iletebilirsiniz. Gerek domainler hakkında sorularınızı iletişim bölümümüzden iletmekten gerekse domainlere vereceğiniz tekliflerinizi göndermekten kesinlikle çekinmeyiniz. Alışveriş sonuçta iki tarafın rızası birleştiğinde gerçekleşecektir. Maksadımız alışveriş yapmak ve domainleri son kullanıcılarına ulaştırabilmektir.

Şunu unutmayalım ki biz domain tescil hizmeti vermiyor, hali hazırda tescil ettiğimiz domainlerimizi sizlerle buluşturup bu domainlerin kullanılabilme imkanını sağlıyoruz. Domainlerin kayıt ve bitiş tarihlerine whois adresinden bakabilirsiniz.

Bir konuya daha değinmeden edemeyceğim. Sitemizde onlarca domain satışta olup siz bu kadar domain içinden bir tanesini gözünüze kestirip onu almak istiyorsunuz. Şuna iyice emin olmalısınız, “gerçekten sizin bir domaine ihtiyacınız var mı?” Var ise buradaki domain sizin ihtiyacınızı giderebiliyor mu ? Gideriyorsa buna ne kadar bütçe ayırabilirsiniz? Bunları kafanızda netleştirmelisiniz.

Ayrıca her domainin hatta en işe yaramaz bir domainin bile mutlaka bir değeri vardır. Siz burdaki domainlerden en popüler olanını ya da en göze çarpanını seçip buna kayıt ücreti altında fiyat verirseniz bu her şeyden önce ayıp olur. Burada her çeşit domain bulunmaktadır. Her projeye uygun domain vardır. Ayrıca fiyat olarak bakıldığında da XXX TL den tutun XX.XXX TL fiyat istediğimiz domainler de mevcuttur. Daha önce belirttiğimiz üzere alışveriş, anlaşma ve karşılıklı rızaya bağlı olarak yapılmaktadır. Ama "bunlar emek harcamış, domainleri takip etmiş, yakalamış, projelere uygun domainleri tespit etmiş en nihayetinde de bir bedel ödeyerek almış" düşüncesini göz önünde bulundurursanız seviniriz.

Daha detaylı bilgi almak ve domainlerimizi incelemek amacıyla www.AlanAdiSitesi.Net adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Domainlerin yeni sahipleri için şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
hayırlı tanıtımlar arkadaşlar ben de 100 mesaj hakkım doldurayım tanıtım süper olacak takip de kalın...

FEFETE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, sitemiz şuanda yapım aşamasında, bayan giyim kategorisi henüz yeni bitti. Ve diğer kategoriler oluşturuluyor. Kadın Giyim hakkında blog oluşturmak istiyoruz. Sizin sitenizde yazabilir miyiz?
Site: www.modomor.com

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,066
Site Adı: LAKIRTI Sohbet
Site Adresi : https://www.lakirti.com
Sitenin kullandığı altyapı : WordPress
Açıldığı Tarih: 28.04.2020
Site İçeriği & Amacı : Canlı Sohbet
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri :

Kurulma amacı seviyeli, neşeli ve hoş sohbet yapma ortamı sağlamak olan sohbet sitemiz, kurulduğu günden bu yana mobil sohbet etmekten ve chat yapmaktan zevk alan ziyaretçilerine her zaman daha fazlasını verecek şekilde bu ortamın güzelliklerini sunmayı hedeflemektedir. Yedi gün yirmi dört saat online sohbet eden, bilinçli ve hoş görülü kadrosuyla ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesini önemsemektedir.

Mobil, web ve mIRC gibi çeşitli yöntemlerle verilen hoş sohbet hizmeti yanı sıra birbirinden güzel kelime ve bilgi üzerine oyun odaları ile can sıkıntınızdan da anında kurtulacağınıza garanti veriyoruz.

Herkesi bu güzel ortama davet ediyor, iletişim sayfamızdan fikir ve önerilerinizi bekliyoruz.
Herkese hoş sohbetler dileriz.
Lakirti.com
hortlatmasaydin

MasterLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her site için tek tek konu açmadan diğer siteleri de tanıtmak istiyorum.
Site adresi, Site Başlığı - Kısa Açıklama şeklinde tanıtım yapsam galiba sıkıntı olmaz.
Görenler, vakti olanlar, düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim. Teşekkürler...

YeniChat.com - Yeni Chat Odaları - Web sitemizde mobil chat odaları ve oyun odaları hizmeti sunulmaktadır.

Orjinci.com - Temizlik Ürünleri - Türkiye'nin her yerine temizlik ürünleri tedarik eden, temizlik malzemeleri tedarik ve satış sitesidir.

HosSohbetler.com - Hoş Sohbet - Web sitemizde mobil sohbet odaları ve oyun odaları hizmeti sunulmaktadır.

AlanadiSitesi.Net - Alan Adı Sitesi - Web sitemiz ikinci el alan adı satış hizmeti sunan domain sitesidir.

OnlineMekan.com - Canlı Sohbet - Web sitemizde mobil sohbet odaları ve oyun odaları hizmeti sunulmaktadır.

DiniSayfa.com - Dini Sohbet - Web sitemizde dini ve islami sohbet hizmeti sunulmaktadır.

Lakirti.com - Lakırtı Sohbet Odaları - Web sitemizde mobil chat odaları ve oyun odaları hizmeti sunulmaktadır.

MuhabbetSitesi.com - Muhabbet Sitesi - Web sitemizde mobil muhabbet odaları ve oyun odaları hizmeti sunulmaktadır.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
909

airductist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de stok fotoğraf sitemi ekliyim. Şu aralar satmayı düşünüyorum aslında.

Özel yazılımdır. Hem bu haliyle hem de hayal gücünüze göre geliştirmenizle potansiyeli yüksektir. Şu anda ücretsiz üyelik ile çalışıyor. İsterseniz ücretli stok fotoğraf siteleriyle komisyon modeliyle isterseniz reklam alarak gelir sağlayabilirsiniz. Ben kendi işlerimle ilgilenmek zorunda kaldığım için mecburen satıyorum.

Php codeigniter ile yazıldı. 3 aylık yazılım süreci vardı, Nisan sonu gibi bitti.

Site içi Seo ve hızlandırma çalışmalarını titizlikle yaptık.

Vps sunucu üzerinde çalışıyor. Cdn entegre bir de.

Ekstra fotoğraf yükleme botu var, o da dahil olacak siteyle birlikte.

Doğal olarak Facebook & Twitter sosyal medya hesaplarıyla ve Vps sunucu bilgileriyle birlikte veriyorum.

Her türlü sorunuz, sormak istedikleriniz ve fiyat için mail veya Whatsapp'tan iletişime geçmenizi rica ediyorum. Bir kaç yerde yayınladığım için maalesef konu altından cevap veremiyorum.

Website:

Facebook : Pixxbox

Mail : acestockphoto1@gmail.com
Tel : +90 5394101240

Kulolmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağlıklı Hayat %100 özgün yazılar ile minimum 2 günde bir yazı yayınlamaya çalışarak Sağlık üzerine kurmuş olduğum portalımı güncel tutmaya çalışıyorum.

Günümüz itibari 15 kategori bulunmakta ve 162 tane yazı yer almaktadır. (Bazıları 1500 kelime üstü, bazıları 300-400 kelime, konu içeriğine göre değişiyor.) Ve en az 2019'a kadar yazı sayısını 300-400 rakamlarına çıkarmayı hedefliyorum.

Yorum ve eleştirilerinizi söyleyebilirseniz sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sayfanız gayet güzel, domain isminiz de çok güzel. Başarılar dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Habergecehatti.com, televizyon, dizi film haberleri ve magazinin en ahlaklı olanını yazmaya karar vermiş, yaptığı haberlerde önce dürüstlük ilkesini benimsemiş bir platformdur. Özellikle Televizyon haberleri

robinhogol

Doçent
Reaksiyon puanı
71
Öylesine yaziyorum

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,567
Medium Yazmak Sayılır mı?

Çınar Yılmaz – Medium
Kodlama, Programlama Hakkında Öğrendiklerimi, Herkesin Sıkıntı Çektiği Konuların Cevapları, Çocukların Programlama Öğrenmesi İçin Yardımcı Olacak Yazılar Paylaşıyorum
Daha Yeni Başladım.