Blogger Ziyaretçi Sayısı Hakkında

Enes Özel

Asistan
Merhaba arkadaşlar. Bugün size birşey danışacağım. Benim bir tane kişisel haber yazdığım blogum var daha yeni açtım. 4 tane haber girdim teknoloji haberleri toplam 143 görüntülenme gösteriyor. Fakat ben fazla inanmıyorum çünkü 4 tane habere toplam 143 tane tıklanma bana mantıklı gelmiyo. 1 tane haber yazıp yayımladığımda 7 , 8 adet görüntülenme geliyor sizce bu sayaç yalanmı yoksa asılı varmıdır.
sesss.png
 

DiesBan

Öğrenci
Kardeşim o Toplam görüntülenme açıldığı zamandan beri.Haberlerine tıklamayıp sadece Siteni açmışlardır.Ana sayfada üzerinde gezinmişlerdir yani.
 

bilgicelli

Öğrenci
Görüntülenme sayısı her geçen gün artabilir. Özgün yazılar girdikçe aldığın indeksler ile sayı artacaktır. Beklemediğin durumun kaynağı kendi ziyaretlerini de hesaplamasındandır. Detaylı ve gerçek zamanlı istatistik için Google Analiytcs kullanılabilir.
 

webstorestr

Öğrenci
Kendi sayfanızı ya da yayınınızı ziyaret ettiğinizden dolayı olabilir. Detaylı bilgi ve Blogger'ın kendi ziyaretlerinizi görüntülenme olarak saymasını devre dışı bırakmak için blogumdaki paylaşıma bekliyorum.
 
Üst