Blog sitemden nasıl para kazanabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Treajen96

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Blogger üzerinden çizgi dizi sitesi açtım. 5-6 gün gibi kısa sürede 3000 küsür kişi tarafından ziyaret edildi. Ama Adsense sitemi kabul etmedi telif ihlali yüzünden. Başka bir şekilde nasıl bu siteden para kazanıp kar edebilirim?

GBorl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Adsense kayıt olmak o kadar kolay değil artık baya kriterleri var telif hakkını bilmem fakat 5 günlük bir sitenin onay olması pek mümkün değil diye biliyorum hit sayın iyi fakat adsense sitenin en az 6 aylık olmasını istiyor (En az diye geçiyor fakat içerikler orjinal ve hit sayısı iyisi bir kaç ayda onay alanlarda var)

ErcumentSolmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Admatic adlı bir Türk firması var onu dene o genelde kabul ediyor. Google'den az kazandırır ama hiç yoktan iyidir.

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Dört tane reklam şirketi var tık başına veriyorlar

Trucking Turkey

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Merhaba,

Google'nin kendi sitesinde telif hakkı ile ilgili açıklama yapmıştır;
Telif hakkıyla korunan materyal

AdSense yayıncıları, telif hakkı yasasıyla korunan içeriğin bulunduğu sayfalarda ilgili içeriği göstermek için gerekli yasal haklara sahip olmadıkları sürece, bu sayfalarda Google reklamı yayınlayamaz. Buna, telif haklı materyal gösteren, telif haklı dosyalar barındıran veya telif haklı materyallerin bulunduğu sayfalara trafik yönlendiren bağlantılar sunan sayfalar da dahildir.

Politikamız uyarınca, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'na (DMCA) uygun, hak ihlali iddiası içeren bildirimlere yanıt veririz. Sayfalarında hak ihlali yapıldığına dair bir bildirim aldığımız ya da hak ihlali yapıldığını düşündüğümüz AdSense yayıncılarının programa katılımını sonlandırabiliriz.

Sitenizde bulunan alıntı resim,yazı v.b bulunuyorsa bunları kaldırın.

Ayrıca günlük siteleri AdSense programına katılacağını sanmıyorum.Sitenin en az 6 aylık olması gerekiyor.

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Git adense hariç bir sürü var tıklama varsa önerim var