Öneri Bleach: Bin Yıllık Kan Davası

Bu konuyu okuyanlar

Trao

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
8sd8h5b.jpg

Orijinal Adı: BLEACH 千年血戦篇 (BLEACH: Sennen
İngilizce Adı:
Bleach: Thousand Year Blood War
Yayınlanma Tarihi: 11 Ekim 2022
Yapımcılar: Aniplex, Shueisha
Stüdyo: Pierrot
Tür: Aksiyon, Macera, Fantazi
Genel Tür: Shounen
Yaş Sınırı: 13 yaş ve üzeri seyirciler için uygundur

Tanıtım

Yaşadığı Karakura'da yeni Shinigami'ler ve yeni bir düşman ortaya çıktığında, Ichigo ihtiyacı olanlara yardım etmek için Zanpakuto'su ile savaş alanına geri döner. Bu arada, Soul Society, Yaşayanların Dünyasında yok edilen Hollow'ların sayısında ani bir artış gözlemliyor. Ayrıca Rukon Bölgesi sakinlerinin kaybolduğuna dair ayrı raporlar da alıyorlar. Son olarak, Shinigami'lerin evi olan Seireitei, kendilerine Wandenreich adını veren bir grup tarafından saldırıya uğrar.

Tüm Quincy'lerin babası Yhwach tarafından yönetilen Wandenreich, Shinigami'lere karşı şu mesajla savaş ilan eder: "Bundan beş gün sonra Soul Society, Wandenreich tarafından yok edilecek." Shinigami'lerin binlerce yıldır sakladığı tarih ve gerçek sonunda gün ışığına çıkıyor.

Bu Kurosaki Ichigo'nun son savaşının başlangıcı!

- Animenin 1. bölümü, manganın 480. bölümüne denk geliyor.

Forum anime sever arkadaşlar vardır. Bleach animesinin uzun bir aradan sonra devamı gelmesi beni çok mutlu etti. Animeyi buradan tartışıp, yorumlarınızı yazabilirsiniz.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Çok sevindim geldiğine. 2007 lerde animenin çizgi film değilde "anime" olduğunu öğrendiğim zaman ilk izlediğim animeydi. Yarıda kaldığı için üzülmüştüm