Blackberry'ye Porsche eli değdi!

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
745445_detay.jpg

2012 Yılın Akıllı Telefonu Ödülü sahibi, ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry'' akıllı telefon, Türkiye pazarına ilk kez Vodafone Red ayrıcalığıyla sunuldu.

Vodafone'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de ilk kez ve sadece Vodafone ile satışa çıkan ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry'' akıllı telefonun lansmanı ''Vodafone Red Yaza Merhaba Partisi''nde yapıldı. ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry'' akıllı telefona Türkiye'de, seçkin Vodafone mağazalarından ulaşılabilecek.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları kaydetti:

''Vodafone Red'i bundan 1,5 yıl önce, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla hayata geçirdik. Bugüne kadar bu çatı altında üyelerimize pek çok farklı alanda ayrıcalıklar sunduk. Bunlar arasında en önemlilerinden biri de son model telefonlarda Vodafone Red üyelerine özel sağladığımız öncelikler oldu.

Bu çatı altında Türkiye mobil iletişim sektöründe 'ilk'leri temsil eden, en önemli yenilikleri kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Porsche Design P' 9981 BlackBerry de bu anlayışımızın en son örneğini oluşturuyor. Türkiye'ye herkesten önce getirdiğimiz bu ürünle bir kez daha seçkin kurumsal ve bireysel abonelerimizin hayatında fark yaratmaktan mutluluk duyuyoruz.''

RIM Türkiye Genel Direktörü Alexandra Zaguryise ise, ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefon ile tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz. Bu özel ve modern akıllı telefonu Türkiye'ye ilk kez Vodafone Red ile getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz'' değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Gerçekten çok güzel görüşünü var ama iş içerikde bitiyor tabii.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
kac TL? sim kilidi olacak mi? yurt disindaki gibi mi verecekler TURKCELL gibi mi?

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Blackberry neden tuşları kaldırıp tamamen dokumatiğe geçmiyor, ilginç :)

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Kesinlikle. Özellikle blackberry ile nette gezinirken imlecin hareketine çok kıl oluyorum :D

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Blackberry neden tuşları kaldırıp tamamen dokumatiğe geçmiyor, ilginç :)

iki modelle yaptı ama kimse beğenmedi... :) klavyesiz satmıyor... klavyeli beğenilmiyor... hem dokunmatik hemde kızaklı klavye denemesi gerek...

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bence bundan sonra telefon yapmasın , nokia gibi blackberry'ninde feri kaçtı :)

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iki modelle yaptı ama kimse beğenmedi... :) klavyesiz satmıyor... klavyeli beğenilmiyor... hem dokunmatik hemde kızaklı klavye denemesi gerek...

Black bery 9800 Torch İki özellikte vardı ama black berry cihazlarında sanki bir eksik var öksüz yetim gibi epey kullandım çok tuhaf bir telefon

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
4.500 tl yi telefona vermek özellikle bunun gibi birşeye:eek:hmy:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Black bery 9800 Torch İki özellikte vardı ama black berry cihazlarında sanki bir eksik var öksüz
yetim gibi epey kullandım çok tuhaf bir telefon

evet iki tipide yapmış... yine beğenen olmamış... millet çok saçma isteklerde bulununca o modellerde istekleri karşılamıyor...