Blackberry'ye Porsche eli değdi!

deatmania

Rektör


2012 Yılın Akıllı Telefonu Ödülü sahibi, ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry'' akıllı telefon, Türkiye pazarına ilk kez Vodafone Red ayrıcalığıyla sunuldu.

Vodafone'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye'de ilk kez ve sadece Vodafone ile satışa çıkan ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry'' akıllı telefonun lansmanı ''Vodafone Red Yaza Merhaba Partisi''nde yapıldı. ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry'' akıllı telefona Türkiye'de, seçkin Vodafone mağazalarından ulaşılabilecek.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, şunları kaydetti:

''Vodafone Red'i bundan 1,5 yıl önce, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla hayata geçirdik. Bugüne kadar bu çatı altında üyelerimize pek çok farklı alanda ayrıcalıklar sunduk. Bunlar arasında en önemlilerinden biri de son model telefonlarda Vodafone Red üyelerine özel sağladığımız öncelikler oldu.

Bu çatı altında Türkiye mobil iletişim sektöründe 'ilk'leri temsil eden, en önemli yenilikleri kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Porsche Design P' 9981 BlackBerry de bu anlayışımızın en son örneğini oluşturuyor. Türkiye'ye herkesten önce getirdiğimiz bu ürünle bir kez daha seçkin kurumsal ve bireysel abonelerimizin hayatında fark yaratmaktan mutluluk duyuyoruz.''

RIM Türkiye Genel Direktörü Alexandra Zaguryise ise, ''Porsche Design P' 9981 BlackBerry akıllı telefon ile tarz ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyoruz. Bu özel ve modern akıllı telefonu Türkiye'ye ilk kez Vodafone Red ile getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz'' değerlendirmesinde bulundu.
Kaynak
 

MBrv

Profesör
Kesinlikle. Özellikle blackberry ile nette gezinirken imlecin hareketine çok kıl oluyorum :D
 

Son mesajlar

Üst