BlackBerry'e özel Facebook

necibex

Profesör
BlackBerry'e özel FacebookBlackBerry'nin artan iş hızına yönelik çözümlerinin anlatıldığı toplantıda, ürünün Facebook için geliştirilen özel arayüzü de tanıtıldı.

RIM (Research In Motion) tarafından geliştirilip üretilen Blackberry’nin Dünya ve Global pazardaki büyüme hedeflerinin anlatıldığı toplantıda, BlackBerry’nin yeni model ürünleri de tanıtıldı. Artan iş hızına ve kıvraklığa olan talebi karşılamak için kablosuz iletişim kullanımı genişleten ve geliştiren çözümler sunduklarını belirten RIM yetkilileri, akıllı telefon pazarında liderliğe doğru koştuklarını belirttiler.

FACEBOOK BLACKBERRY'DE

Toplantıda konuşan BlackBerry Türkiye Direktörü Erkut Alkaya; " Hızla yayılan Facebook için geliştirdiğimiz arayüz, bireysel alana getirdiğimiz yeniliklere en iyi örneklerden sadece bir tanesidir" açıklamasını yaparken sözlerine; "Artık BlackBerry’nizle şifre girmeden doğrudan Facebook sayfanıza girebiliyor ve mesajlarınızıokuyabiliyorsunuz. Üstelik cihaz sayfanıza yeni bir mesaj geldiğinde uyarı da yapıyor. Facebook arayüzü ile bilgisayarda olduğu gibi BlackBerry’de de fotoğraf yükleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz” diyerek devam etti.

Toplantıya, RIM Başkan Yardımcısı Paul Lucier ve RIM Orta Doğu Pazarlama Direktörü Khaled Kefel de konuşmacı olarak katıldı.

Kaynak
 
Üst