blackberry priv hardbrick oldu

Bu konuyu okuyanlar

thehaxmod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blackberry priv stv100-3 14 yaşındayım autoloader ile AAW068 ve AAV985 kurmştum sonra AAD250 5.1.1 buldum onu yaptım ama fastboota geri attı sonra autoloaderin içindeki recovery boot bi kaç tane daha dosyayı değiştirince telefon şarz ekranında kaldı şarz logosu 2 3 saniye gözüküp gidiyo sonra sarı led çıkıyo uzun süre kalınca arada titreşim çıkıyo lütfen yardım edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

fastbootada giremiyorum girebilsem format atıcam zaten fastboota nası giricem işte pcde çıkmıyo telin açma ve ses açma sı da bozuk

büyük ihtimalle kimse yapamıycak hinede sağolun

Son düzenleme:

thehaxmod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o tuşlar olmadan girilmez fastboota, hem niye yanlış kullandın toolu?
anakart değişirse düzlirmi acaba toolu kullandım ama fastboot u silmişim bilmeden

o tuşlar olmadan girilmez fastboota, hem niye yanlış kullandın toolu?
tuşlar yapıldı fakat cevap yok boot menüsü bile gelmiyo direk kapanıyo sonra led uyarısı veriyor anakart değişirse düzelir mi ?

Reaksiyon puanı
306
anakart değişirse düzlirmi acaba toolu kullandım ama fastboot u silmişim bilmeden

tuşlar yapıldı fakat cevap yok boot menüsü bile gelmiyo direk kapanıyo sonra led uyarısı veriyor anakart değişirse düzelir mi ?
Tek çare anakart değişimi, madem fastbootu sildiysen

Tek çare anakart değişimi, madem fastbootu sildiysen

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,597
Cihazın sökülüp anakart üzerinde kısadevre yapılarak EDL moduna alınması gerekiyor sanırım, yapabileceğiniz en iyi şey işinin ehli bir tamirciye götürmeniz.

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Hard brick olmuş bir telefonu kurtarmak çok zordur. İşini iyi yapan bir telefon servisine gitmen en iyisi.