BlackBerry Passport'un Fiyatı Belli Oldu

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Piyasada kare telefon var mı ki kötülüyorsunuz. Tek örneği bu. Alıcısı çıkacaktır. Blackberry kalitelidir ayrıca

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne anlarsınız hayatınızda bi kere bile kullanmadan camur atmayın
burda ınsanlar sızın yorumları okuyarak fikir alıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uzun zamandır beklediğim dizayna ve donanımsal özelliklere sahip bir telefon yapmış BB. BB Bold 9000 kullanırken hayalini kurduğum özellikleri nihayet bir araya getirmeyi başarmış. Bakalım ilk incelemeler gelince kararımı vereceğim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Blackberry işletim sistemini android ve ios ayarına getirmeden ve uygulama mağazasını rakiplerinin kalitesine çıkarmadan istediği kadar model yapsın tutulmaz...

Spy.94

Asistan
Açıkçası beyazı hoşuma gitti ancak o sisteme o mağazaya bu para verilmez. Donanım iyi ama gerisi problem.

mmrtylmz

Doçent
Çıktığı gibi almak istiyorum. Daha önce blackberry kullanmış birisi olarak telefonun gerek malzeme kalitesi olsun, gerek işletim sistemi ve stabilitesi olsun bence kaçmaz. Aynı donanımdaki bir android telefonla kıyaslayacak olursak performans olarak daha üstün bir sonuç vereceğini düşünüyorum. Dikkatimi çeken en büyük özelliği bataryası oldu. Bana göre tek dezavantajı cihazın çok sivri köşelere sahip olması. Çok hafifte olsa dikdörtgenleştirip yatay kullanım sağlasalarmış daha güzel olabilirmiş. 1200-1400 lira fiyat bandında girerse alacağım :) Blackberry'nin batmasını istemem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben passport kullanıyorum. tavsiye ederim.
Email ile çok çalışıyorsanız, telefon inanılmaz işlevsel.
başka hiçbir telefonda bunu bulamıyorum/bulamadım.
oyun dusunmeyin bile.

Son mesajlar