Black Ops 2'nin ilk video detayları

Black Ops 2'nin videosu, önümüzdeki saatlerde yayımlanacak. Özellikle Call of Duty hayranlarının merakla beklediği yapım, bakalım nasıl bir açılış yapacak. Aslında video şu an Youtube'da yüklü, ancak aktif değil. Yine de bu, videoya dair bazı bilgilerin görünmesine engel değil. Tıpkı aşağıdaki resimde olduğu gibi.

Resimde görüldüğü üzere, bu ilk videonun 2.01 dakika uzunluğunda olduğunu görüyoruz. Bu da oyunla alakalı bayağı görüntü göreceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca sol üst kısımda yazan "French" ibaresi de, oyunda yer alacak ülkelerden birinin Fransa olduğu veya videonun, Fransızca hazırlandığı anlamlarına gelebilir (Modern Warfare 3'ün ilk videosu da bazı ülkeler için ayrı ayrı yayımlanmıştı).
Kaynak
 

forfandartor

Asistan
Bakalım oyun görselleri nasıl çabucak satışa sunulmasını ve biran önce almak istenmesi normaldir bu oyunu :) Herkes benim gibi sabırsızlıkla bu oyunu almayı bekliyor. Ayrıca KORSANA HAYIR diyelim.
 
Öncelikle oyunun diğer COD oyunlarına benzemeyeceğini belirtelim. Yeni makineler,silahlar,tanklar,uçaklar... Savunma sanayisinde yeni bir devrim yapmış dünyada olacağız. Bakalım oyunun atmosferini nasıl etkileyecek ? nacizhane fikrim en azından bu oyunun bana hitap etmeyeceği geçmiş ve yakın gelecekte oynamak güzeldi. Biraz daha uzak zaman diliminde örneğin Black Ops'un heyecanını alabilecek miyiz ? Oyuncuları az çok tanıyorsam tahminim bu oyunun tutmayacağı yönünde...--- Mesaj Güncellendi ---

Ufakta bir Spoiler gelsin

 
Üst