Soru Black Adam nasıldı?

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

contravolta
Reaksiyon puanı
2,294
Merhaba.

Black Adam izleyen var mı? 22 Ekim de sinemasına gittim.

CGI'ları ile, dövüş sahneleri ile ve verdiği his ile bence muazzamdı. Dwayne Johnson role tam uymuştu.

Dr Fate'in ölmesine çok üzüldüm :(.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Merhaba.

CGI'ları ile, dövüş sahneleri ile ve verdiği his ile bence muazzamdı. Dwayne Johnson role tam uymuştu.

İzlemedim hatta hakkında hiç bir şey bilmiyorum ama bir tahminim var.
Dwayne Johnson yine kel, komik bir polis karakterini mi canlandırıyordu.

Yahya Furkan

contravolta
Reaksiyon puanı
2,294
İzlemedim hatta hakkında hiç bir şey bilmiyorum ama bir tahminim var.
Dwayne Johnson yine kel, komik bir polis karakterini mi canlandırıyordu.
Başrolün ta kendisi Dwayne Johnson. Umarım ironi yapmamışsındır.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Merhaba.

The Batman üstüne Black Adam izlemek, DC nin kafada bir takım şeyleri bitirdiğinin en büyük göstergesidir. Suicide Squad 2 tam fiyaskoydu. Umarım benzer dizi/film çıkarmazlar. Hatta polisiye tadında The Batman devamını dizi olarak izleyip Batman hikayesini ve villianları daha hızlı bir şekilde erişmek çok keyifli olur.

Marvel son bir kaç dizidir büyük patlıyor bence. Kendileride durumun farkındaki She-Hulk'ın final bölümünde yaşananlar malum.

Umarım DC iyi yönetmenlerle ve baş ağrıtıp filmin ortasında yapımını durdurmayacak oyuncularla çalışmaya devam eder.

bknz: Ezra Miller

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Başrolün ta kendisi Dwayne Johnson. Umarım ironi yapmamışsındır.
Yok genelde bu tiplemeyi canlandırıyor kendisi o yüzden dedim :D
1666897466757.png

Yahya Furkan

contravolta
Reaksiyon puanı
2,294
The Batman üstüne Black Adam izlemek, DC nin kafada bir takım şeyleri bitirdiğinin en büyük göstergesidir. Suicide Squad 2 tam fiyaskoydu. Umarım benzer dizi/film çıkarmazlar. Hatta polisiye tadında The Batman devamını dizi olarak izleyip Batman hikayesini ve villianları daha hızlı bir şekilde erişmek çok keyifli olur.

Marvel son bir kaç dizidir büyük patlıyor bence. Kendileride durumun farkındaki She-Hulk'ın final bölümünde yaşananlar malum.

Umarım DC iyi yönetmenlerle ve baş ağrıtıp filmin ortasında yapımını durdurmayacak oyuncularla çalışmaya devam eder.

bknz: Ezra Miller
Bir takım şeyleri bitirdiler derken neleri kastettiniz?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Bir takım şeyleri bitirdiler derken neleri kastettiniz?
Yıllardır aynı karakterleri bir çok oyuncuya canlandırılıp hatalı yönetmen ve oyuncu seçimleri tercihleri ile gişe filmlerinin çekimleri sırasında sonlandırmaları. Marvel faz 5 e geçerken, DC nin daha evren kuramaması gibi bir çok başarısızlığını geride bıraktığını belirttim.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Merhaba.

Daha Gidemedim Çünkü Çok Fena Üşeniyorum. Ve Bu Üşengeçlik Devam Ederse Apple TV'ye Gelene Kadar İzlemeyi Reddediyorum Efenim :F

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Haaa unutmadan origin hikayelerinin içine edilen karakterlerde var bir de.
Bknz: Shazam, Wonder Women

Joker sonrası yakaladıkları hava çok güzel. Filmlerde Gotham da olduğunu iliklerine kadar hissetmek bile harika. Umarım kalitesini bozmadan güzel içerikler çıkartırlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha Gidemedim Çünkü Çok Fena Üşeniyorum. Ve Bu Üşengeçlik Devam Ederse Apple TV'ye Gelene Kadar İzlemeyi Reddediyorum Efenim :F
Kaliteli sinema salonunda parasını sonuna kadar hak eden enfes bir yapım olmuş. Günümüzde CGİ maliyetlerinden kaçmak için bir çok sahne kesen yapımlara inat olarak çıkarmışlar filmi resmen.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Haaa unutmadan origin hikayelerinin içine edilen karakterlerde var bir de.
Bknz: Shazam, Wonder Women

Joker sonrası yakaladıkları hava çok güzel. Filmlerde Gotham da olduğunu iliklerine kadar hissetmek bile harika. Umarım kalitesini bozmadan güzel içerikler çıkartırlar.

Kaliteli sinema salonunda parasını sonuna kadar hak eden enfes bir yapım olmuş. Günümüzde CGİ maliyetlerinden kaçmak için bir çok sahne kesen yapımlara inat olarak çıkarmışlar filmi resmen.
Doğrudur Hocam Şimdi Filme Laf Edemem Ön Yargılı Değilim İzlemediğim Bir Şeyi Lafa Çekemem Yani Ama Ben Üşengeç Bir İnsanım Bir Film İçin AVM'ye Gidicemde Bilet Alıcamda Filme Giricemde 2 Saat 30 Dakika İzleyeceğimde Ordan Kalkıp Eve Dönücemde Oturup Film Hakkında Düşünücem De Buraya Yazıcamda Çok Yorucu İş Be :smilecat:

O Yüzden Üşengeçliğim Kırılmasa AppleTV'ye Gelene Kadar İzlemeyi Reddediyorum Efenim O_O

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Merhabalar Üşengeçliğimi Yenip Black Adam Filmini İzledim Sinemadan Döneli 30 Dakika Oluyor Tek Diyebiliceğim Şu The Batman Kadar Beğenmedim Fakat Suicide Squad 2'yi Aştığını Düşünüyorum. Yani DC Ne Zamandan Beri Kaliteli Filmler Yapmaya Başladı Bilmiyorum.

Beni Şaşırtıyorlar Böyle Giderse Marvel Gibi Bir Sinematik Evren Oluşturacaklarına Ben Cidden İnanıyorum. Film Hem Direktif Kalitesinde Hem CGI Kalitesinde. Hem Aksiyon Sahneleri İle Muhteşem Bir Deneyimdi.

Zaten IMDB'de 10 Üzerinden 7.1 Vermiş Filme Bence Başarılı Diyicek Fazla Söz Yok DC Evreni İçin İdeal Bir Film Olmuş ^^

Yahya Furkan

contravolta
Reaksiyon puanı
2,294
Merhabalar Üşengeçliğimi Yenip Black Adam Filmini İzledim Sinemadan Döneli 30 Dakika Oluyor Tek Diyebiliceğim Şu The Batman Kadar Beğenmedim Fakat Suicide Squad 2'yi Aştığını Düşünüyorum. Yani DC Ne Zamandan Beri Kaliteli Filmler Yapmaya Başladı Bilmiyorum.

Beni Şaşırtıyorlar Böyle Giderse Marvel Gibi Bir Sinematik Evren Oluşturacaklarına Ben Cidden İnanıyorum. Film Hem Direktif Kalitesinde Hem CGI Kalitesinde. Hem Aksiyon Sahneleri İle Muhteşem Bir Deneyimdi.

Zaten IMDB'de 10 Üzerinden 7.1 Vermiş Filme Bence Başarılı Diyicek Fazla Söz Yok DC Evreni İçin İdeal Bir Film Olmuş ^^
Ben de The Batman'i beğenemedim :(.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958

DC Joker den itibaren çıtasını yükseltti. Arada Suicide Squad 2 ve Birds Of Rey var. Suicide Squad 2 baya kötüydü tüm origin hikayelere sıçılmış ve Harley Quinn'i ön plana çıkartmaya çalışmışlar. Birds Of Rey Harley Quinn in kız villianlar ile buluştu yapım izlemedim.

DC Universe ile ilgili başkan değiştiği için yapımların kalitesi arttığını düşünüyorum. Yakın zamanda Marvel da yıllardır görev alan James Gunn oldu. Marvel'da Gardians Of Galaxy serisi, Infınıty Stone ve End Game yapımlarında imzası var.

Marvel, End Game ile kalitesini 1 tık aşağıya taşırken DC den yukarı ivme görmek güzel.

Ben de The Batman'i beğenemedim :(.
Hocam sizin pp Batman nasıl beğenmediniz ?

Yahya Furkan

contravolta
Reaksiyon puanı
2,294
DC Joker den itibaren çıtasını yükseltti. Arada Suicide Squad 2 ve Birds Of Rey var. Suicide Squad 2 baya kötüydü tüm origin hikayelere sıçılmış ve Harley Quinn'i ön plana çıkartmaya çalışmışlar. Birds Of Rey Harley Quinn in kız villianlar ile buluştu yapım izlemedim.

DC Universe ile ilgili başkan değiştiği için yapımların kalitesi arttığını düşünüyorum. Yakın zamanda Marvel da yıllardır görev alan James Gunn oldu. Marvel'da Gardians Of Galaxy serisi, Infınıty Stone ve End Game yapımlarında imzası var.

Marvel, End Game ile kalitesini 1 tık aşağıya taşırken DC den yukarı ivme görmek güzel.

Hocam sizin pp Batman nasıl beğenmediniz ?
Dark Knight serisini seviyorum :).

The Batman bana bir değişik geldi. Gerçekten Ekto02'nin yazdığı gibi atmosferi mükemmeldi ancak hikaye anlatımını beğenemedim ve çok durgun bir filmdi.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Dark Knight serisini seviyorum :).

The Batman bana bir değişik geldi. Gerçekten Ekto02'nin yazdığı gibi atmosferi mükemmeldi ancak hikaye anlatımını beğenemedim ve çok durgun bir filmdi.
Bende Dark Knight serisinin dünyasını beğenmiyorum. Hikaye anlatımı zaten efsane yapmıştı o dönem seriyi.

The Batman hikaye anlatımı olarak kıyaslamak doğru olmaz Dark Knight serisiyle. 2 seri farklı hikaye anlatışı işe karşımıza çıkıyor çünkü. Şahsi fikrim olarak The Batman her anlamda beni daha çok içine çekti.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
İzlemeyen bir şey kaybetmez. Ama sahneleri izlemeye değer mi?. Değer.