BKM MUtfak 3 oyuncusunu kaybetti!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Çok Güzel Hareketler Bunlar’da ‘Hıyarlı Baba’ karakterine hayat veren Şahin Irmak, oyundan ayrılacağını açıkladı.

Irmak, “Evet ayrılacağım doğrudur. Bu sezonki bölümlerde yer almayacağım. Ama bu ayrılılık BKM’den ayrılışım anlamına gelmiyor. Yılmaz abi ne zaman dönün derse döneriz. Biz artık sinemada da kendimizi göstermek istiyoruz” diye konuştu. BKM Mutfak’ın diğer bir oyuncusu Eser Yenenler ise ayrılıkla ilgili “Daha çok üretmek için bölünüyoruz” dedi.

Star

i.php

BKM oyuncularından oluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar, üç oyuncusunu kaybetti.

'Hıyarlı Baba-Havuç Anne' skeçlerine hayat veren Şahin Irmak'la Büşra Pekin ve Bülent Emrah Parlak, ekipten ayrılmaya karar verdi.

Üçlünün ayrılmalarına gerekçe olarak da, diğer arkadaşları gibi skeç yazamamalarını gösterdikleri iddia ediliyor.

Medyafaresi

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Kötü oldu aslında ama bölünmek mantıklı

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Ayrılan sayısı üçe çıkmış.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Yetenekli oyuncular , değişiklik iyi gelir.
Zaten yerlerine çabucak oyuncu bulunur , BKM'ye girmek için bekleyen bir sürü insan var.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bülentin ayrılması kötü oldu. çok iyi bir oyuncuydu bence

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Büş'ün ayrılmasına üzüldüm. Bomba hatundu. Komikti, iyidi... Tüh

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
BKM Mutfak’ta durum netleşti. Çok Güzel Hareketler Bunlar (ÇGHB) artık dört kare ası olmadan devam edecek yoluna...

Büşra Pekin bir buçuk aylığına ABD’ye gitti. Murat Eken, Şahin Irmak ve askerden henüz dönen Bülent Emrah Parlak ise mutfakta olmayıp BKM oyuncuları kadrosunda devam edecek isimler olarak öne çıktı...

Kalan mutfak kadrosundan birkaç kişinin daha kademeli olarak farklı bünyelere kaydırılacağını duydum. Peki, bu değişim programı nasıl etkileyecek?

Hiçbir erozyona neden olmayacağını söylemek fazla hayalcilik olur. Bu dörtlünün her biri yazdıkları skeçlerle kalite çıtasını yukarı taşıyordu...

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
zaten son bölümleri eskiyi aratir oldu.. kahkahalar bile eskisi gibi degil uzun sessizlikler oldugunu farkediyo insan

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Bu dörtlünün yazdığı skeçler mi? İçlerinden yazan bir Murattı oda nadir yazıyordu.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
eskiden gülmekten yerlere yatiyodum bu sene sıkılıp kanal degistiriyorum bide en iyi oyuncular gidicek, yılmaz erdoganda artik yok....