Biz Hazırız.. Ya Siz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hikmetcetinkaya1076.jpg

Gün, din bezirgânlarının... Gün, tarikat şeyhlerinin tetikçilerinin... Gün, Soros’un Çocukları’nın...

Adrese teslim paketleri hazırlayıp köşelerden postalıyorlar. Görevleri askeri faşist yöntemler.

Tıpkı 12 Mart’ta ve 12 Eylül’de olduğu gibi.

Dillerinden, kalemlerinden kan damlıyor sanki...

Susurluk’ta, devlet içinde silahlı yasadışı güç ortaya çıktığında, Sıvas Madımak’ta katliam yapıldığında, Gazi Mahallesi’nde kahvehane taranıp insanlar öldüğünde ne diyordu bu babayiğitler?

Katilleri kahraman olarak görüyorlardı!

Unuttular!

Tek hedefleri var, sırtlarını AKP iktidarına ve CIA’ya dayayan takkeli ve takkesiz liboşların:

“Türk Silahlı Kuvvetleri ve laik demokratik Cumhuriyet... Atatürk devrimleri...”

İslami Hareket ve Hizbullah militanları devletin koruması altındayken, kimi çetelerle, itirafçılarla Güneydoğu’da cinayetler işlerken de aynı telden çalıyorlardı.

2000’li yılların başında Hizbullah’ın “mezar evleri” ortaya çıktığında sesleri solukları çıkmaz olmuştu.

Peki İstanbul’da İngiliz Başkonsolosluğu, Neve Şalom, Şişli’de Betyaakov Sinagogu’na, HSBC Bankası’na bomba yüklü araçlarla yapılan saldırılar...

Onlarca insanın ölümü ve yüzlerce yaralı.

El Kaide gerçekleştirmişti bu kanlı saldırıları... Saldırganların bazıları bir tarikat şeyhinin müridiydi...

Unuttular!

Uğur Mumcu, Musa Anter, Vedat Aydın, Ahmet Taner Kışlalı, Hasan Ocak, Onat Kutlar, Gaffar Okkan, Necip Hablemitoğlu, Hrank Dink cinayetleri...

Din baronunun kapı dışı edilen tetikçisi şimdilerde soruyor:

“Cumhuriyet gazetesinin Mumcu suikastının perde arkasıyla yüzleşmeye cesareti var mı?”

Evet var! Ya sizin!

Salt Uğur Mumcu değil, tüm faili meçhul cinayetlerin perde arkasıyla yüzleşmeye hazırız.

Bizim ne yazdığımız arşivlerde, sizin yazdıklarınızda!

Hodri meydan!

Biz yüzleşmeye hazırız.. Ya siz?

Adı ister Ergenekon olsun ister Susurluk.. ya da başka bir yapılanma...

Cumhuriyet’e atılan bombaların, kanlı Danıştay baskınının, Güneydoğu’daki faili meçhul cinayetlerin, öldürülen aydınların, Gaffar Okkan’ın, Uğur Mumcu’nun, Hrant Dink, Rahip Santoro cinayetinin, Malatya “Zirve Yayınevi” katliamının arkasındaki güçlerin ortaya çıkarılmasından yanayız.

Şimdi beni iyi dinleyin takkeli ve takkesiz liboşlar.. ve din baronunun tetikçileri:

Uğur Mumcu’nun arkasına sığınıp gerçek yüzünüzü saklamaya kalkmayın. Biz sizin ne mal olduğunuzu çok iyi biliriz.

Ağzınızda sakız gibi çiğnediğiniz “laikçi-ulusalcı cephe”den neden rahatsızlık duyuyorsunuz?

Özleminiz Türkiye’nin dine dayalı bir devlet olması... Önünüzde tek engel Türk Silahlı Kuvvetleri ve Cumhuriyet Devrimleri...

Bırakın artık gevelemeyi, ikide bir Cumhuriyet’e saldırmayı!

Biz Cumhuriyet’e atılan bombaların üzerine gitmemişiz, biz Ergenekon’un avukatlığını yapıyormuşuz...

Baştan beri şunu yazıyorum:

“Ergenekon’un sonuna dek üzerine gidilmeli... Elde ne gibi belge, bilgi varsa araştırılmalı... Tüm faili meçhul cinayetler aydınlatılmalı... Bunlar yapılırken hukuk çiğnenmemeli ve yargı siyasallaşmamalı... Çünkü yargı bağımsızlığı zedelenir.”

Dediğimiz bu bizim, başka bir şey değil!

İlhan Selçuk ne diyor:

“...Eğer dinci-İslamcı-Amerikancı AKP iktidarına muhalif bir Atatürkçü isen ya teröristsin ya darbeci!”

Uğur, Atatürkçüydü, aydınlanmacıydı, sosyalistti, demokratik devrimciydi. Uğur, laikti, cumhuriyetçiydi, yurtseverdi, ulusalcıydı. Uğur, antiemperyalistti.

Dinci-İslamcı devlet yapılanmasına, tarikat şeyhlerine, şıhlarına, din bezirgânlarına, yolsuzluğa, soyguna, vurguna karşı yaşamı boyunca mücadele etti.

Ezenin değil ezilenin yanında yer aldı... Sermayenin değil emeğin savunucusu oldu...

Bel kırıp gerdan kıvırmadı!..

Biz, Uğur Mumcu ve tüm faili meçhul cinayetlerin perde arkasıyla yüzleşmeye hazırız.

Ya siz?

Sıvas, Kahramanmaraş, Gazi Mahallesi katliamlarının, Kanlı 1 Mayıs’ların, kontrgerillanın perde arkasıyla yüzleşmeye hazır mısınız?

15 Kasım 2003’te El Kaide’nin İstanbul’daki kanlı eylemlerinin perde arkasına bakmaya ne diyorsunuz?

Dinci-İslamcı cepheye ve bizim Soros’un çocuklarına son sorum şu olacak: Almanya’daki Deniz Feneri soygununun perde arkasındakilerle de yüzleşmeye var mısınız?

kaynak

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Zafercem yine başlamış uyanıklığa...

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zafercem yine başlamış uyanıklığa...
.......
Açık açık açım aç mı deseydi.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hello zafercem..:D

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Adam diyor ki biz Ergenekon'u savunmuyoruz. Kuyrukları sıkıştı ya şimdi gündemi başka yerlere kaydırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Yok Hizbullah yok Şeyh yok bilmem ne.

Yarası olan gocunur demişler. Eğer siz ve Chp bu işin içinde olmasaydınız bu kadar bağırmazdınız.

Daha düne kadar Ergenekon diye bişey yoktur diyordunuz. Şimdi ise biz herkesten önce aydınlatılmasını istiyoruz diyorsunuz. İki lafınız birbirini tutmuyor.

Size inananlar hala var mı bilmiyorum.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Perde arkasını araştıralım dediğin konuların zaten perde arkası araştırılıyor.Ve her perdenin arkasından ergenekon TERÖR örgütü çıkıyor.

Off off zafercem kaç para alıyorsun bütün gün forumu karıştırmak için?

Ya bi maça git,balık tut,ibadetini yap,kitap oku

Ya da daha yararlı olacagın işler yap ne bilim işte;tuvalet temizle,hamallık yap,karikatür çiz....

ALıştın hazıra...

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ergenekon'a terör örgütü denilemeyecek!

Ergenekon davasında mahkeme heyeti "Birileri"nin canını sıkacak...

"Ergenekon" davasının 41. duruşmasında mahkeme heyeti, "Ergenekon Terör Örgütü"nün varlığının ancak yargılama sonucunda açığa kavuşacağından hareketle, örgütün var olduğu yönündeki ifadeler yerine "iddia olunan" tabirinin kullanılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan girişimlerde bulunmasının istenmine karar verdi.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya verilen aranın ardından mahkeme heyetinin aldığı kararlar, Başkan Köksal Şengün tarafından açıklandı.

Kemal Kerinçsiz'in " Ergenekon Terör Örgütü (ETÖ)" tabirinin kullanılmasına ilişkin suç duyurusunda bulunulması talebini değerlendiren mahkeme heyeti, görülmekte olan dava açılıncaya kadar "Ergenekon Terör Örgütü" isimli herhangi bir örgütün olup olmadığının ilgili birimlere sorulduğu ve bulunmadığı yönünde cevap alındığına dikkate alarak, bu durumda böyle bir örgütün varlığının ancak yargılama sonucunda açığa kavuşacağı sonucuna vardı.

Mahkeme heyeti, böyle bir örgütün var olduğu yönündeki ifadeler yerine "iddia olunan" tabirinin kullanılması konusunda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına yazı yazılarak Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi, yazılı ve görsel basın-yayın organları ve Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı nezdinde gerekli yasal girişimlerin yapılmasının istenmesine karar verdi.

http://www.haber3.com/news_detail.php?id=442897
"Ergenekon yargı sonucunda açığa kavuşacak"

"Ergenekon" davasının 41. duruşmasında mahkeme heyeti, "Ergenekon Terör Örgütü"nün varlığının ancak yargılama sonucunda açığa kavuşacağından hareketle, örgütün var olduğu yönündeki ifadeler yerine "iddia olunan" tabirinin kullanılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan girişimlerde bulunmasının istenmesine karar verdi.

Kerinçsiz, "ETÖ" ibarelerinin kullanılmasına ilişkin suç duyurusunda bulunulmasını istedi.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya verilen aranın ardından mahkeme heyetinin aldığı kararlar, Başkan Köksal Şengün tarafından açıklandı.

Kemal Kerinçsiz'in " Ergenekon Terör Örgütü (ETÖ)" tabirinin kullanılmasına ilişkin suç duyurusunda bulunulması talebini değerlendiren mahkeme heyeti, görülmekte olan dava açılıncaya kadar "Ergenekon Terör Örgütü" isimli herhangi bir örgütün olup olmadığının ilgili birimlere sorulduğu ve bulunmadığı yönünde cevap alındığına dikkate alarak, bu durumda böyle bir örgütün varlığının ancak yargılama sonucunda açığa kavuşacağı sonucuna vardı.

http://www.cnnturk.com/2009/turkiye...sonucunda.aciga.kavusacak/510350.0/index.html
Ergenekon'a ısrarla terör örgütü diyen şahıslara mahkeme gereken cevabı vermiştir. Umarım bundan kendilerine ders çıkarırlar...

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ergenekon TERÖR Örgütü'nün bütün pisliklerinin bir bir ortaya çıkarılacağından şüphem yok!

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fethullah Gülen yandaşlarının tek kozu olarak Ergenekon kaldı. Bu gidişle o da ellerinde patlayacak.

ddogukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu ergenekon olayında tek aklımda kalan neden hep aydın insanlar içeri alınıyor 1 tane din dar birinin alındıgını ben fark etmedim ya siz?tayyip,fettoş ve amerikanın oyunubu.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bu ergenekon olayında tek aklımda kalan neden hep aydın insanlar içeri alınıyor 1 tane din dar birinin alındıgını ben fark etmedim ya siz?tayyip,fettoş ve amerikanın oyunubu.

afedersin Aydınlar DİNSİZ mi?

:D:D:icon_-1:

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18

Dindarlar pek alıngan olmadığı için alınmamıştır. :D:D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Aslında size verilecek güzel cevaplarım var.Bu dava bir intikam davası değildir,bu sizin geleceğinizin yolunu açacak bir ahtapotun yok edilmesidir,Bu Türkiyenin vites yükselterek yoluna devam etmesidir....deyip anlatacağım ama...yorumlarınızı gördükten sonra çoluk çocuk olduğunuzu daha da acısı fikir sahibi olmadan olayı basite indirgediğinizi görüyorum.Bu yüzden kaale almıyorum sizleri.

Lafa bakarmısın ya ''aydınlar içeri alınıyor dindarlar alınmıyor''

Bu cümleyi kuran birine gel de cevap ver.Dersin gs-fb maçında takım destekliyor.....

Dindarlar içeri alınmamışmış..Lafa bak ya ...tööbee többe....

Tekrar soruyorum^^aydınlar DİNSİZ midir?''

Allah'ım sen cehaletten uzak tut bizi yarabbim...

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Aslında size verilecek güzel cevaplarım var.Bu dava bir intikam davası değildir,bu sizin geleceğinizin yolunu açacak bir ahtapotun yok edilmesidir,Bu Türkiyenin vites yükselterek yoluna devam etmesidir....deyip anlatacağım ama...yorumlarınızı gördükten sonra çoluk çocuk olduğunuzu daha da acısı fikir sahibi olmadan olayı basite indirgediğinizi görüyorum.Bu yüzden kaale almıyorum sizleri.

Lafa bakarmısın ya ''aydınlar içeri alınıyor dindarlar alınmıyor''

Bu cümleyi kuran birine gel de cevap ver.Dersin gs-fb maçında takım destekliyor.....

Dindarlar içeri alınmamışmış..Lafa bak ya ...tööbee többe....

Tekrar soruyorum^^aydınlar DİNSİZ midir?''

Allah'ım sen cehaletten uzak tut bizi yarabbim...

Usta boşver, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş birileri.Dediğin gibi, sorduğu sorudan yaşının 10-12 civarında olduğu, değilse bile ancak o yaştaki biri kadar eğitim aldığı açıkça anlaşılıyor.Ama ben dindarların neden alınmadığını söyleyeyim de öğrensin çocuk : Allah inancına sahip bir insan terörist olamaz da onun için alınmıyorlar.İslam dini cinayeti şiddetle yasakladığı için içeri atacak bir sebep vermiyor dindar insanlar sizin elinize.Bundan daha net açıklayamam sana, hadi biraz sözlük oku sen.Dindar neymiş, aydın neymiş, öğren de gel...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Hadi zaferim hadi yavrum hadi canım :D

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Usta boşver, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş birileri.Dediğin gibi, sorduğu sorudan yaşının 10-12 civarında olduğu, değilse bile ancak o yaştaki biri kadar eğitim aldığı açıkça anlaşılıyor.Ama ben dindarların neden alınmadığını söyleyeyim de öğrensin çocuk : Allah inancına sahip bir insan terörist olamaz da onun için alınmıyorlar.İslam dini cinayeti şiddetle yasakladığı için içeri atacak bir sebep vermiyor dindar insanlar sizin elinize.Bundan daha net açıklayamam sana, hadi biraz sözlük oku sen.Dindar neymiş, aydın neymiş, öğren de gel...
Kombassan, Yimpaş, İhlas, Jetpa, Kayıp Trilyon, Deniz Feneri... böyle uzar gider. Saymakla bitmez. Milyarlarca dolar yolsuzluklar, usülsüzlükler var. Yüzbinlerce garibanı dolandırdılar. Ve hala da dolandırmaya devam ediyorlar.

Anlıyorum ideolojinize sahip çıkıyorsunuz ama bu kadar da saf olunmaz ki. Ya safsınız ya da saf ayağına yatıyorsunuz. Sadece bu dönem için örnek vereyim iktidar, belediyeler, çeşitli dernek ve yardım kuruluşlarınız yolsuzluğun dibine batmış. Sen hala bana bunları savunuyorsun. İşine mi geliyor bilemiyorum.

Kardeş şu din maskesini de bir zahmet çıkarıverin. Kimse yutmuyor bu numaraları. Ben ise hiç yutmam. Öyle ikon, mikonla ancak kendinizi eğlendirirsiniz.

Size göre herkes eğri bir tek siz doğrusunuz. Aslında bunlara verilecek çok cevaplarım var da neyse daha fazla uzatmak istemiyorum.

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18

qardaş bizde bi sorun yok ki içeri alsınlar.
sen kaç tane aydının akrabasının şehit olduğunu gördün???
aynı aydınız diyenler ermenilerden de özür dileyenler değil mi???
aydın dediğin takım askere bile gitmiyo bi yolunu bulup. gidenler mi???
tatil yörelerinde sabah dokuz akşam beş bikinili seyrediyiler.

deveye diken insana ..ken yaranıyormuş gerçekten de.
dinsiz imansız oldunuz biz ses çıkarmadık. sonradan bozulup aslınızı inkar ettiğiniz yetmiyormuş gibi bi de bizim müslümanlığımıza engeller çıkarıyorsunuz.

ne yaparsanız yapın ANADOLU kıyamete kadar bir İSLAM coğrafyası olacaktır.

zorunuza gitmesin. gidenler de sittirsin gitsin bu ülkeden.
aydın dediklerin neredeydi kurtuluş savaşında???
şimdi bi savaş olsa tüm iş adamları, tüm aydınlar yurtdışına kaçar.
yine biz savaşırız. sonra gelir yine beğenmezsiniz siz bizi.
feto da gelmiş geçmiş en iyi Türk'tür. hanginiz tüm dünyaya taşıyabilirdiniz ki dilimizi???
şimdi dünyanın yarısında Türkçe öğreniyor çocuklar. yarın savaş çıksa vallahi onlar bile gelir. siz kaçarken :D
Atatürk yaşasa şimdi CHP'liler hapislerde olurdu. o kadar saptırdılar ki... ne b.k yediyseler Atatürkçüyüz dediler. adamın da kemikleri sızlıyor.

ciğerinizi bilirim ben sizin. hastalıklı ciğerinizi.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Kombassan, Yimpaş, İhlas, Jetpa, Kayıp Trilyon, Deniz Feneri... böyle uzar gider. Saymakla bitmez. Milyarlarca dolar yolsuzluklar, usülsüzlükler var. Yüzbinlerce garibanı dolandırdılar. Ve hala da dolandırmaya devam ediyorlar.

Anlıyorum ideolojinize sahip çıkıyorsunuz ama bu kadar da saf olunmaz ki. Ya safsınız ya da saf ayağına yatıyorsunuz. Sadece bu dönem için örnek vereyim iktidar, belediyeler, çeşitli dernek ve yardım kuruluşlarınız yolsuzluğun dibine batmış. Sen hala bana bunları savunuyorsun. İşine mi geliyor bilemiyorum.

Size göre herkes eğri bir tek siz doğrusunuz. Aslında bunlara verilecek çok cevaplarım var da neyse daha fazla uzatmak istemiyorum.

kayıp trilyon erbakınındı bilader yalan yanlış saçmalama Diğerleride sallamasyon :turned: Hea biz safız sen git Akıllılara anlat gerçi akıllı olan dinlemez seni ama :D

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kayıp trilyon erbakınındı bilader yalan yanlış saçmalama Diğerleride sallamasyon :turned: Hea biz safız sen git Akıllılara anlat gerçi akıllı olan dinlemez seni ama :D
Düşüne düşüne 10 dakikada bunu mu yazdın?:D:D:D

Kardeş sen kaça gidiyorsun ilkokul 2'ye mi?:D

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
geh bilig bilig bilig

Konuyu başlatıp geriye çekilen, temsil ettiği misyon gereği amacı kaos çıkarmak olan ve milletin birbirine düşeceği anı beklerken gerilen mesajlarla avuçlarını ovuşturup bıyık altından kıs kıs gülen şahsın ekmeğine yağ sürmemek adına konuya mesaj yazmak istemiyordum ama bu mesaja inanın yarıldım.
Konuya böyle bir mesaj yazmakla onu ne kadar ciddiye aldığınızı daha iyi anlatamazdınız.

Bu şahıslar kimdir, amaçları nedir, ve neden teknoloji sitesinde teknoloji konularıyla değil de siyasi konularla ilgilenmektedirler?

SDN'yi uzunca zamandır takip ederim fakat, forumlara windows7 ile ilgili konuları daha yakından takip edebilmek adına üye olmuştum. Teknoloji sitesi diye anılan bir platformda, bu tip ortamı germeye yönelik mesajları, hangi siyasi yapıya yönelik olursa olsun görmek istemiyorum.
Burası teknoloji ile ilgili bir platformsa siyasi içerikli mesajlara kısıtlama getirilmelidir diye düşünüyorum...
Neticede herkesin siyasi görüşü kendinedir, hiçkimse siyasi görüşlerinden dolayı aşağılanmamalıdır.
Fakat, burada yazılan karşıt görüşlü uç noktalardaki mesajlar, ister istemez insanları o konulara çekmekte, forum huzurunun bozulmasına ve hakaretlere, küfürlere varan sonuçlara dayanmakta, teknolojik gelişmeleri takip etmek için burada olan kişilerin bilinçli bir şekilde gaza getirilip, tuzağa düşürülüp, forumdan uzaklaştırılmasına vs. neden olabilmektedir.

Bu tip konularla, amacı belli kişiler tarafından; inanç, siyasi görüş gibi kişisel tercihlere düşman kişilerin yazdığı aykırı mesajlar ve hakaretler karşısında onlar gibi hakaretler savurup, küfürler edip, teknolojik haber alma hakkımdan olmak istemediğimi belirtmek istiyorum...

kutadgu bilig

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel bir konu açmıştım ne hale getirdiler. Ağız tadıyla bir konu tartıştırmıyorlar. Sanki bunlar gibi düşünmek zorundayım. Ne zaman bir konu açsam hemen o konuyu sulandırmaya çabalıyorlar. Yazıda tahrik desem o da yok sadece yazar kendi fikirlerini söylüyor. Bu ne hazımsızlıktır. İşinize gelmiyorsa yorum yapmayın sanki silah zoruyla yorum yapıyorsunuz. Arkadaş bu nasıl bir biattır, bu nasıl körlüktür an-la-ya-mı-yo-rum.

Türkiye bu zihniyetin tekelinde mi? Bunlara göre herkes eğri bir tek bunlar doğru.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Konuları doğru yere açın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar