Bitcoin Büyük Düşüşte!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
bitcoin-6-1132x670.jpg

Bitcoin sürekli olarak para kazandıracak değil, geçen hafta 9.000$ olan değerli para PlusToken adlı projenin elinde bulunan bir çok Bitcoin tekrardan piyasayı ele geçirerek düşüşe sebebiyet verdi.

PlusToken cüzdanlarından işlem karıştırma servislerine 13,000 yeni BTC yatırıldığı belirlendi. Kullanıcılarına %600’e varan getiriler vadeden Çin merkezli bir ponzi planıydı. Sayısız kullanıcıdan 2-3 milyar dolarlık kripto para elde edildiği varsayılıyor.

Yani anlayacağınız vuran vurdu, çöken de çöktü. Bitcoin, panik kaçışı yapanların da etkisiyle sabah saatlerinde 7600$ seviyesine kadar indi. Sonrasında toparlanarak 7900$ seviyesine kendisini atsa da büyük bir kırılganlık oluşmuş durumda.

:: Bitcoin yada farklı değerli para kullanıyor musunuz?

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Balinalar manuple ediyor. (=

osmanrehau

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Geçenlerde adında bir bitcoin borsasında gördüm bitcoinin düşüşlerini yükselişlerini ve yeni yazıkları yazılım ile de alarmla da haberdar olacakmışız. Bitcoinin hareketlenmesi için Thodex'in sitesine göz atmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen moderatör:

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
13 Nisan Pazartesi günü Bitcoin döviz kuru yine 7000 $ seviyesinin altına düştü. Son iki hafta içinde kripto para birimi bu bölgenin üzerinde bir yer kazanmak için birkaç kez çalıştı ancak faydası olmadı. Şu anki fiyatı 6851,5 $ 'dır.

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bİtcoin üzerinde işlem yapmak ne kadar güvenilirdir? Başka pariteler gibi aynı mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bitcoin.jpg

bu tahminler ne kadar doğru

Son düzenleme:

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
En büyük kumar Bitcoindir süper geliriniz yoksa denemeyin bile.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Bi zamanlar birileri bu coinler için balon diyordu inanmıyordum. Ripple, Etherium ve Bitcoin'e yatırım yaptım ve %62 zarar ettim. Aldığım fiyatlarada yaklaşık 2 senedir yükselmedi.

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
En büyük kumar Bitcoindir süper geliriniz yoksa denemeyin bile.
öyle de ama ben şu an izleyiciyim. daha yatırım yapmadım. ama yapmayı düşünüyorum

Bi zamanlar birileri bu coinler için balon diyordu inanmıyordum. Ripple, Etherium ve Bitcoin'e yatırım yaptım ve %62 zarar ettim. Aldığım fiyatlarada yaklaşık 2 senedir yükselmedi.
hocam hangi kurumda işlem yapmıştınız? yanlış sinyalleri mi paylaştılar?

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
öyle de ama ben şu an izleyiciyim. daha yatırım yapmadım. ama yapmayı düşünüyorum

hocam hangi kurumda işlem yapmıştınız? yanlış sinyalleri mi paylaştılar?
Cex.io'da işlem yaptım. Balon diyen kişiyi de Youtube'de dinlemiştim.