Birisini çok seviyorum fakat o beni seviyormu bilmiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Karar verdim Discord'umu cezalarım kalktığı zaman babama "Baba bizim arkadaşlarla yazıştığımız yerde bizim grubun davetini atınca telefon doğrulama istiyor. Rica etsem telefonunu verir misin?" Sunucu yerinde grup dedim ne olur ne olmaz. ;)

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
246
Hatırlamadığın şeyin cezasını çekiyorsun.

Holy...

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
He hatırladım. Kardeşimin peşinden koşarken televizyona bakıp koşuyordum o yüzden ceza yedim. :(

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Ciddimisin? Ne kadar saçma bir ceza.
Bende bu ne saçma bir ceza dedim. Artık içimden küfürler saydırmaya başladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondan önce de ortanca kardeşim araba attı bende ona attım sonra kıyamet çıkardı kabak yine benim başıma patladı.

OrTomaS

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Psikoloji herzaman galip gelir güzel koku sürerek yanına gidip merhaba diyin bide normal gidin aradaki fark gözle görülürse ozaman oda seni seviyodur olmasada bence şansını dene ergen gibi trip atacan yoksa bende yok öyle bişi kızlar kendisi teklif ediyor tarz farklı olunca öyle oluyor kolda dövme pirsing ve küpe taktıktan sonra oldu anlamadım bende

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Demedinmi onlara "Garip sebepler yüzünden ceza veriyorsunuz" diye.
Desem karşılık veriyorsun diye + ceza yerim. Zaten dün gereksiz yere yazı cezası yedim. Küçük kardeşimi bilgisayar da oyalıyordum. Kalktık sonra babam dedi ki al eline kağıt kalem 250 tane "Bilgisayar oyun dışında başka işlere de yarar" diye 250 kere yazmak zorunda kaldım ama yazmadım.

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
246
Psikoloji herzaman galip gelir güzel koku sürerek yanına gidip merhaba diyin bide normal gidin aradaki fark gözle görülürse ozaman oda seni seviyodur olmasada bence şansını dene ergen gibi trip atacan yoksa bende yok öyle bişi kızlar kendisi teklif ediyor tarz farklı olunca öyle oluyor kolda dövme pirsing ve küpe taktıktan sonra oldu anlamadım bende
Aga başan okurmusun lütfen? Kız seviyor beni.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
İlk baştan buraya gel o zaman anlarsın.

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
246
Desem karşılık veriyorsun diye + ceza yerim. Zaten dün gereksiz yere yazı cezası yedim. Küçük kardeşimi bilgisayar da oyalıyordum. Kalktık sonra babam dedi ki al eline kağıt kalem 250 tane "Bilgisayar oyun dışında başka işlere de yarar" diye 250 kere yazmak zorunda kaldım ama yazmadım.
Senle dalga geçiyorlar resmen, boş iş...

Son mesajlar