• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

    Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Birisi bana büyümü yapmaya çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

emirbozat

Asistan
Katılım
19 Mayıs 2021
Mesajlar
264
Reaksiyon puanı
60
Puanları
28
Selamlar.

Okula bisikletle gidiyorum ve bugünde normal olarak bisikletle gittim.

Sabah normal olarak kitledim ve derse girdim.

Öğle molasında yanına gittim bisikletin ve önünde kur'an-ı Kerim'den yırtılmış sayfa vardı arapça sararmış bir kağıt 3 parçaya bölünmüş 2 parça bisiklet önüne 1 parça jant yanındaydı büyu olduğunu düşünüyorum ama ne yapabilirim kim neden yapmış olabilir ve arkadasima geldim sürekli öten kuşu sultan papağanı ben gelince az ötmeye başladı ve bugün sunucuda sa yazınca benden yaşça büyük bir kız ben sa yazınca as emircim hg yazdı mesaj geçmişine baktım ama kimseye burakcim, erencim vb dememiş büyümü şimdi bu büyü ise ne yapıyor.
 

Cem özgür

Öğrenci
Katılım
5 Mart 2019
Mesajlar
81
Reaksiyon puanı
45
Puanları
18
Büyü v.s bu tip şeyler yoktur. Batıl inançtır. Bu gibi şeylere inanmak sizi eninde sonunda sıkıntıya sokar ve bu düşünceler aklınızı kaybetmenize neden olabilir. Bu yüzden akla ve bilime inanın
 

crna

Asistan
Katılım
7 Aralık 2018
Mesajlar
467
Reaksiyon puanı
189
Puanları
43
Yaş
28
Kgzgzllhzldhjlxhlxhlxlhxhlzhlzlhzhlzhzllgzhlzhlzlhzhlzhlxlhx
Bence takintilisin biraz. Öncelikle kuranı kerim sayfalarıni al ve bir yere koy. Bu arada belki kuran bile değildi sadece Arapça idi bilmiyoruz. Çok korktuysan abdest al namaz kıl ve Felak nas oku. Yapılmadı merak etme yapılsa da nolabilir Allah aşkına :D
kız mı sana büyü yaptı? Sanalda ki kız mı yaptı da ya da ikinize birden mi yapıldı da sana emircim dedi. Neyse jdksksk
Sunucu derken xd
Bu arada sana sevgi ile emircim demiş olabilir ya da herkese diyordur öyle diyesi gelmiştir. Birinin sana o şekilde hem de Bi kere o şekilde konuşması neden bir şey ifade ediyor sana iyi misin sen? Kız sunucuda yazdıklarından mi ibaret.
Dostum çorba etmişim yazdıklarımı neyse ortada bir sorun ya da farklılık göremiyorum iyi forumlar
 
Üst