Birinden vazgeçmen gerekiyor.alkol mü sigara mı?

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
sigaradan vazgeç bence , alkol aşırı kullanmadığın taktirde sağlığın için zararlı olmaz.

Ne yardan geçerim ne serden... :D
Şaka bir yana iş bağımlılık boyutuna varacaksa alkolik olup ölmektense sgara içip 50-60larımda akciğer kanserinden ölmeyi tercih ederim. Ama tabii şu an kullandığımız kadar kullanmaya devam edeceksek, alkol alayım, sigara kalsın... :D

Downsat

Profesör
Ben bugün fuarda gördüklerimden sonra sigaralı ortamlarda bile bulunmayacağım. >.< İzmir'de olanlar sanırım yarın son gün. Gidin görün.

dostlar bişey sorcam. neden 2 yıllık konuyu hortlatma ihtiyacı duydunuz?
mesaj yazalım da mesaj sayımız artsın diye uğraşmak isterseniz girin forum oyunlarına kasın orada.

findukfaresi_

Profesör
sigara kullanmıyorum ama alkol kullanırım onun da bağımlısı değilim.

ikisini de deli gibi içiyor olsam ve birini bırakmak zorunda kalsam sigarayı bırakırdım herhalde.çünü çok kötü kokuyor. hem alkolle çakır keyif oluyosun ve bu öforik hal süper bir duygu

Mai Nai

Guru
Emektar
Bazı yeni üyeler heyecanı seviyor :D
Bir insan bunların ikisinide kullanıyorsa ve birini bırakmam gerek diyorsa muhtemelen dert yandığı bir sevgilisi var demektir.Bunlardan kurtulmak istiyorsan sevgilini bırak:D

SettingZm

Öğrenci
bence alkolü bırakmalı çünkü onu kullandığında etrafına daha fazla zarar verirsin ama sigarada öyle bi olasılık az...

promidal

Profesör
alkol sosyal içici olarak kalabileceğin, bu durumda bağımlılık yapmayacak ve sana neredeyse hiç zarar vermeyecek eğlenceli bir alışkanlık. ancak sigara çok kötü bağımlılık yapan seni her nefeste biraz daha tüketen bir zehir. ben sigarayı bırakalı 1 yıl oldu ve hala canım ilk bıraktığım günki kadar istiyor. sanırım bu özlemle yaşamayı öğrenmem gerekecek. keşke hiç sigara içmemiş olsaydım.

SDN Son Haberler