Biri bunu acıklasın

Bu konuyu okuyanlar

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
ilk acıklama acith adına yazıyorum

-----------------------------------------------------

sen ne çizersen program ne yapmaya çalıştığını anlıyor. fizik ile ilgili bişey bu. fizik ne kadar bilirsen o kadar iyi. esasında kalem ile tahtaya bişey çizmiyorsun ama bu bilgisayar algılıyor ne çizdiğini. projektör gibi bişey ile ekrana görüntü veriliyor. çoğunlukla adamlar yeteneklerinden bahsetmişler. ama dediğim gibi programı çok zeki. normalde de böyle şeyler yapılıyordu. ama programları bu kadar zeki olmuyordı.irde o kalemin marefeti çizmekde. büyük ihtimale kalemde birkaç tuş var onlar ile yönetiyor. kalemi detaylı göstermedi gösterse anlardık. adam ama programı tanıtmış

program baya yetenkli ya. adam devamlı işte böyle yaparsak böyle olacak falan dedi. yani sanal zekasından bahsetti genel olarak

bu programı mac için çalışmışlar sonra java ile içine resim koyarark resimler ile çalışmaya başlamışlar sonra bu teknolojiyi bir üste seviyeye taşımaya çalışmışlar second life diye. doc uzantılarını eklemeye çalışmışlar. sonra daha fazla dokunuş ile daha fazla arayüz yapmaya çalışmışlar. yani iki el de işe yaraması için. 2007 nin başında beri bunlar olmuş sonra şubatdan sonra şimdiye kadar test de hep. sanırsam bazı hataları var. şimdi şimd de gene mac e dönmüşler

Kaynak acith

basına bela oldum onun :) Çok teşekkür ederim acith saol :)

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
ehehe izinsiz aldım ya ondan kaynak gösterdim sonra ya kilit gelir
yada isim hakkında dava acılır :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
video güm :D :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Düzeltirmisiniz şunu yaa :D

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
pesimist dedi ki:
Düzeltirmisiniz şunu yaa :D

Kızdırmayın pesi..yi :D :D

Konuya gelince aklayarar zaten acith adına yapmış aynen katılıyorum. ;)

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Biri videoyu yüklesin de izleyelim :)

Bu arada, H O R T L A N D I N.