Biri Bizi Gözetliyor.!

Bu konuyu okuyanlar

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Gökyüzünde görüntülenen bir çift gözü 'O şeytan göz-yüzünü üzerimden çek!' (Keep your evil sk-eyes off me!) başlığıyla verdi İngiliz basınından The Sun. Gökyüzünde gerçekten de bir çift göz varmış gibi görünüyor. Ancak işin ilginç tarafı bu görüntüler İngiltere'den değil, Türkiye'den...

Gökyüzünde biri bizi izliyor, ama kim?Sabahın erken saatlerinde masmavi gökyüzünde gözü andıran bulutlar 18 yaşındaki bir gencin dikkatini çekti.
Konya'nın Bozkır kasabasında gökyüzünde gördüğü garip izleri gözlere benzeten Mehmet Candar isimli genç, cep telefonuna sarılarak o anı kameraya aldı.
Gencin anlattığına göre o sabah amcasıyla erkenden kalkmış ve gökyüzünde göze benzeyen bulutları görmüşlerdi.
"Camiye gidiyorduk.Sonra bir anda gökyüzünde göze benzer bir şeyler gördük. Sanki biri bizi izliyor gibiydi."
İngiliz basınından The Sun, internet sayfasında bu görüntüleri şu başlıkla verdi: 'O şeytan göz-yüzünü üzerimden çek!' (Keep your evil sk-eyes off me!)

kaynak: www.gazeteport.com

http://www.youtube.com/watch?v=WjyVvtusgqw

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Allah'ın Kerametine Sual Olmaz :)

ds mosx

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
harbiden korktum :'( daha once haberlerdede seyretmiştim ama etkisinde azalma yok

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Kormayın arkadaşlar böyle şeyler oluyor bazen, Size çok daha korkuncunu söyleyeyim sürekli yanımızda olan herşeyimizi yazan iki melek var bilmiyor muydunuz?

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
hehehe saçmalık ya sanki Cenabu Allah'ın gözleri verda bizi gözetliyor
tamam her yaptığımız şeyi biliyor ama varlğından kimsenin haberi yok

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629