Biri bana kartını atttı sizce almalımıyım

Bu konuyu okuyanlar

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
discordda biriyle tanıştım 21 yaşındaymış ztn sesi 21 yaşındaki kadar kalın benim bi sunucu vardı ona boost bastı falan dünde bana paycell kartını attıı al hadi birşey al diye bende güvenemedim ya steamden oyun alıcağım yada primedan abone olacağım sizce birşey yapabilir mi?

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
discordda biriyle tanıştım 21 yaşındaymış ztn sesi 21 yaşındaki kadar kalın benim bi sunucu vardı ona boost bastı falan dünde bana paycell kartını attıı al hadi birşey al diye bende güvenemedim ya steamden oyun alıcağım yada primedan abone olacağım sizce birşey yapabilir mi?
bence alma bu işlerden pek anlamıyorum ama bir şey yapmasa bile size yakın olmaya çalışıyor direkt engelleyebilirsin

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Büyük ihtimalle çalınmış kredi kartı. Sakın ellemeyin. Kimse kimseye kredi kartını vermez. O yüzden ellemeyin teşekkürler istemiyorum deyin. İlla ısrar ederse hediye olarak kendi hesabından atsın ben sizin kredi kartınızı kullanamam de.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Büyük ihtimalle çalınmış kredi kartı. Sakın ellemeyin. Kimse kimseye kredi kartını vermez. O yüzden ellemeyin teşekkürler istemiyorum deyin. İlla ısrar ederse hediye olarak kendi hesabından atsın ben sizin kredi kartınızı kullanamam de.
hmm doğrudur almıcam o zmn sizce şoka gidip ininal alsam mı?

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
bende memlekete geldim ailem yok babaannemlerde kalıyorum dedemden 20 tl isteyip kartapara yüklicem :D birde ben aldım şimdi para yükledim her ay 2 tl çekçekmi ben bütün parayı harcicam çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

tammadır almıyorum :)

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
hmm doğrudur almıcam o zmn sizce şoka gidip ininal alsam mı?
Eğer kendiniz kullanacaksanız neden olmasın? Ayrıca Papara da bakabilirsiniz. İstediğinizi kullanın.

birde ben aldım şimdi para yükledim her ay 2 tl çekçekmi ben bütün parayı harcicam çünkü
İçinde para varsa çeker. Eğer 2TL ve fazlası varsa 2TL alır, eğer 2TL'den az varsa bütün parayı alır. (Ör: 59kr)

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Eğer kendiniz kullanacaksanız neden olmasın? Ayrıca Papara da bakabilirsiniz. İstediğinizi kullanın.

İçinde para varsa çeker. Eğer 2TL ve fazlası varsa 2TL alır, eğer 2TL'den az varsa bütün parayı alır. (Ör: 59kr)
param -2 ye düşmüyor demi borca girmek istemiyorum çünkü

Asuna-san

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hocam dikkat edin bu konular sakat konular.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Hocam dikkat edin bu konular sakat konular.
hocam teşekkürler az kalsın alıyordum almadım teşekkürler dedim ama daha görmedi

Birde among us alıcağımda sizce almalı mıyım yoksa bir iki hafta sonra ölür gider mi? hi

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Çalınmış kredi kartı başınız belaya girer ellemeyin.İnnial alabilirsiniz ben kullanıyorum internet harcamalarımı falan ordan yapıyorum her ay 2 tl kesiyor fazla bi para değil

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Verdiği kart başkasına aitse steamden oyun aldığınızda ban yemeniz mümkün. Ban yerseniz daha hiçbir oyunu alamazsınız hesabınızda. İninal hesabınızda para olursa aylık 2 TL olan bir ücret düşüyor. Eğer hesapta para yoksa veya 2 TLden az ise bu ücreti düşmüyor. Hesap 0 TL iken kullanmadığınız aylar boyunca bu ücreti almıyor sonrasında ise para yüklerseniz eski kullanılmayan ayları biriktirip tahsil etmiyor. Yani sadece hesapta para olduğu sürece bu ücrete tabi oluyorsunuz.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
hocam teşekkürler az kalsın alıyordum almadım teşekkürler dedim ama daha görmedi

Birde among us alıcağımda sizce almalı mıyım yoksa bir iki hafta sonra ölür gider mi? hi
1 ay oynayacaksan al, bence alma çünkü Among Us 2 çıkacak.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Verdiği kart başkasına aitse steamden oyun aldığınızda ban yemeniz mümkün. Ban yerseniz daha hiçbir oyunu alamazsınız hesabınızda. İninal hesabınızda para olursa aylık 2 TL olan bir ücret düşüyor. Eğer hesapta para yoksa veya 2 TLden az ise bu ücreti düşmüyor. Hesap 0 TL iken kullanmadığınız aylar boyunca bu ücreti almıyor sonrasında ise para yüklerseniz eski kullanılmayan ayları biriktirip tahsil etmiyor. Yani sadece hesapta para olduğu sürece bu ücrete tabi oluyorsunuz.
teşekkürler o zman ininal alıyım ben

1 ay oynayacaksan al, bence alma çünkü Among Us 2 çıkacak.
peki paramı steam cüzdana atabilir miyim?

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
papara alın 0 komisyon 0 aidat 0 ücret mis gibi kart ayrıca bolca indirimde yapmaktalar

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Tosla da papara gibi ücretsiz. Sadece kartı alırken 5 TL alıyorlar. Papara da aynıydı galiba.

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Tosla da papara gibi ücretsiz. Sadece kartı alırken 5 TL alıyorlar. Papara da aynıydı galiba.
yada şimdi düşündümde gereksiz ya oyun alcağım zaman alırım şimdi çok gerek yok prime da gerkesin boşuna 8 tl nie veriyim ztn netflix var :) o yüzden ininal almıcam :)

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
yada şimdi düşündümde gereksiz ya oyun alcağım zaman alırım şimdi çok gerek yok prime da gerkesin boşuna 8 tl nie veriyim ztn netflix var :) o yüzden ininal almıcam :)
paparada aylık 20tlye kadar olan netflix harcamanın yarısını geri veriyorlar

chadcihad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Discorda çok fazla carding sunucusu var sakın bulaşma o kartı kullanırsan ve o kartın sahibi yapılan işleme itiraz ederse(chargeback) başın belaya girer.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Biri sana niye bedava para versin? Akıl var, mantık var.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
adam seninle daha yakın olmak için çalıntı kart vermiş.kim bilir ne amaçla yakın olmak istemiştir.discordda tonla kredi kartı paylaşım sunucusu var ve o kartlardan biriyle harcama yaparsan başın belaya girer bulaşma.ve yukarıda dediğim gibi papara al bence.ayrıca toslada papara gibi ama hem pek fazla indirim yapmıyorlar hemde bazı yerlerde duyduğuma göre yatırdığın paranın hesaba geçmemesi problemi fazlaymış ve kartı alırken verdiğin parayı iade etmiyorlar.karar senin ininala her ay 2tl +para yatırırken komisyon +para çekerken yani biraz kazık gibi