Birce Akalay Sosyal Medyada Sevgilisiyle Aşk Fotoğrafını Paylaştı!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı!


Ünlü oyuncu Birce Akalay ile Can Tunalı aşkı doludizgin devam ediyor. Ünlü oyuncu, sevgilisiyle çektirdiği bu fotoğrafı önceki gün Instagram hesabında paylaştı.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 1

Son olarak Kanal D'ye yayınlanan sunuculuğunuEnis Arıkan’ın yaptığı "Benimle Söyle" yarışmasında 100 kişilik dev jürisinin kaptanlığını yapan oyuncu Birce Akalay’ın Can Tunalı ile yaşadığı aşk doludizgin devam ediyor.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 2

Ünlü oyuncu mutluluğunu Instagram hesabından dün yayınladığı fotoğrafla da takipçileriyle paylaştı.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 3

Güzel oyuncu Akalay, sevgilisiyle çektirdiği bu fotoğraf karesinin altına da Nat King Cole’un efsanevi aşk şarkısı “L-O-V-E”ın sözlerini yazdı.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 4

Gelin Birce Akalın ile Can Tunalı biraz daha yakından tanıyalım.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 5

Birce Akalay kimdir?
1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Birce Akalay, lise eğitimin Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde tamamladı.

Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 6

2003 yılında İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü'nü kazanan Birce Akalay burada aldığı eğitimi yarıda bırakarak, Haliç Üniversitesi Konservatuvar'ı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 7

2004 yılında 20 yaşındayken "2004 Türkiye Güzellik Yarışmasında" üçüncü olduktan sonra Avrupa Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etti ve yarı finale çıktı.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 8

Yarışmanın ardından televizyon sektörüne adım atan Birce Akalay, 2004- 2007 yılları arasında özel kanallarda spor spikerliğinin yanı sıra çeşitli programları da hazırlayıp sundu.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 9

2007 yılında dizi sektörüne adım atan Birce Akalay, "Kader" ve "Senin Uğruna" adlı dizilerde rol aldı. Dizilerde aldığı rollerin ardından 2008'de vizyona giren "Son Ders" ve 2009'da vizyona giren "Nefes" filmlerinde rol almıştır.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 10

2009 yılında TRT 1'de ekrana gelen "Alayına İsyan" isimli dizinde de Sevtap rolü ile karşımıza çıkan Birce Akalay 2009'un Eylül ayında Sizi Seviyorum isimli sinema filminde Emre Altuğ ile başrolleri paylaşmıştır.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 11

2009'da atv'nin yeni sezon dizilerinden Kış Masalı'nda "Zişan" rolüyle izlediğimiz Birce Akalay, 2013 yılında yakında atv ekranlarında Başbakan Adnan Menderes'in hayatını konu alan "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde opera sanatçısı Ayhan Aydan karakterini canlandırdı.

Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 12

Kanal D'de yayınlanan "Küçük Ağa" dizinde "Sinem" karakterini canlandıran Birce Akalay, 2015 yılında ATV'de yayınlanmakta olan "Evli ve Öfkeli" adlı dizide yine başrol oyuncusu olarak yer almıştır.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 13

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Siyah Beyaz Aşk'ta İbrahim Çelikkol ile baş rolü paylaşan Birce Akalay, ilk evliliğini 2011 yılında Murat Ünalmış ile yapmış bu evlilik 2012 yılında sonlanmıştır.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 14

Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu ile 1 Ağustos 2014 tarihinde evlenmiştir. 2 yıl süren evlilikleri 17 Ocak 2017'de bitmiştir.
Birce Akalay sosyal medyada sevgilisiyle aşk fotoğrafını paylaştı! - Sayfa 15

Can Tunalı kimdir?
2013 senesinde Ceyda Düvenci ile birliktelik yaşayan Can Tunalı dans sanatçısıdır. Bir dönem İstanbul Devlet Opera ve Balesi baletlerinden olan, son dönemde İstanbul Modern Dans Topluluğu bünyesinde dans eden Tunalı’nın adı geçmişte Özlem Tekin, Seda Akman ve Selen Seyven’le anılmıştı.


Kaynak: İnternethaber
 
Üst