Bir telefon önerecek olsaydınız bu hangi telefon olurdu ? (S3-Note2-Lg G-Nexus 4 vb.)

Bu konuyu okuyanlar

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Snapdragon S4 pro'nun en iyi olduğu bir gerçek fakat Tegra 3 mü Exynos mu geliyor 2. sırada ?
2.sirayi nvidia tegra alır çünkü samsung işlemcileri hakkında
ser verip sır vermiyor yüzeysel öyle böyle diye geçiyor ben Samsung'un işlemci hakkında sıkıntısı olduğu kanısındayım

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Div

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akşam 5-6 gibi note 2 aldım. Tamamen kurcalayamadım uygulamasıdır hesaplarıdır falan derken ama, o splitscreen muhabbeti yalan bir kere. ha yapabiliyorsun ama cidden o kadar multitasking bir insansan yaparsın gibi geldi şimdilik. onun dışında kısayol olayları çok cici olmuş S Pen ile gestures olayını eklemişler yine başka aygıtlara yükleyebileceğin uygulamalar bunlar. kamerası öyle deli güzel falan değil, normal olması gereken tarzda bir kamera gibi geldi bana ama gerçekten bu konudaki beceriksizliğimi de göz önünde bulundurmanı isterim. reklamlardaki özellikler gerçekten çok abartılı.
yine de; abi telefon büyük, 5.5"ten daha fazla alabileceğim zevki ya tablette ya da pc'de alırım. android bir ios kadar akmıyor ama sonuçta sağlam damlıyor. a evet bir de pil ömrü çok güzel. 45-40% kadar şarjı 6 saat boyunca sadece uygulama yükleyip, bazı uygulamaları deneyip silip, üstüne de 1 saat live stream maç izleyerek bitirdim. bunları wi-fi ile ve ekran parlaklığını en üst seviyede yaptım. ısınma olmadı ama belki ileride olur bilmiyorum. bir 3 yılım bu telefonla gider gibi geliyor.
YİNE DE; eğer ki derlerse HTC çıkaracak 5.5" az onu bekle diye, kesinlikle HTCden sapma derim. (bana diyen olmadı ^^)

ablacım bir de eğer izmirdeysen gel görüşelim bir süre incele note 2'yi öyle ver kararını

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
akşam 5-6 gibi note 2 aldım. Tamamen kurcalayamadım uygulamasıdır hesaplarıdır falan derken ama, o splitscreen muhabbeti yalan bir kere. ha yapabiliyorsun ama cidden o kadar multitasking bir insansan yaparsın gibi geldi şimdilik. onun dışında kısayol olayları çok cici olmuş S Pen ile gestures olayını eklemişler yine başka aygıtlara yükleyebileceğin uygulamalar bunlar. kamerası öyle deli güzel falan değil, normal olması gereken tarzda bir kamera gibi geldi bana ama gerçekten bu konudaki beceriksizliğimi de göz önünde bulundurmanı isterim. reklamlardaki özellikler gerçekten çok abartılı.
yine de; abi telefon büyük, 5.5"ten daha fazla alabileceğim zevki ya tablette ya da pc'de alırım. android bir ios kadar akmıyor ama sonuçta sağlam damlıyor. a evet bir de pil ömrü çok güzel. 45-40% kadar şarjı 6 saat boyunca sadece uygulama yükleyip, bazı uygulamaları deneyip silip, üstüne de 1 saat live stream maç izleyerek bitirdim. bunları wi-fi ile ve ekran parlaklığını en üst seviyede yaptım. ısınma olmadı ama belki ileride olur bilmiyorum. bir 3 yılım bu telefonla gider gibi geliyor.
YİNE DE; eğer ki derlerse HTC çıkaracak 5.5" az onu bekle diye, kesinlikle HTCden sapma derim. (bana diyen olmadı ^^)

ablacım bir de eğer izmirdeysen gel görüşelim bir süre incele note 2'yi öyle ver kararını

İzmirdeyim de bu kıyağı bana yapar mısın :D :D Kafam HTC'ye kaymış durumda şu an :)

htc one x+ bekle 2000 tl civarında olacaktır.
Ah bi çıksa da :)

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Özellikle rica ediyorum iPhone5 diyecek birisi varsa lütfen boş yere cevap yazmasın.. :blush:[/QUOTE]

bilinçli kullanıcı gibisi yok. motorola atrix tavsiye ederim. fiyat performans züfer.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Özellikle rica ediyorum iPhone5 diyecek birisi varsa lütfen boş yere cevap yazmasın.. :blush:

bilinçli kullanıcı gibisi yok. motorola atrix tavsiye ederim. fiyat performans züfer.

Teşekkür ederim :) motorola atrix giriş seviyesi bir telefon olduğu için onu düşünmüyorum :)

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben çıkmasını bekliyorum çıktığı gün alacağım :D
İnan 2 aydır bende ha aldım ha alacağım ama bi karar veremedim gitti :D Son çare buradan bazı arkadaşlara sorayım dedim daha da kafam karıştı :D Şimdi nexus 4 one x+ ve note 2 arasındayım :D Önceden adece note 2 ve nexus 4 vardı :D :lol:

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende nokia lumia 920 modelini beklerken htc one x modelini kapıldım onu alayım derken x+ haberini okudum o günden bu yana bekleme modundayım :D

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende nokia lumia 920 modelini beklerken htc one x modelini kapıldım onu alayım derken x+ haberini okudum o günden bu yana bekleme modundayım :D
Lumia 920 güzel telefon fakat uygulamalarının yetersiz olduğunu düşünüyorum ben, biraz daha geliştikten sonra düşünülebilir. :D

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nexus 4 ü yurt dışından almayı planlıyorum fakat, google play hangi ülkelere satış imkanı sunuyor ? 16gb modeli 350 dolar gibi çok uygun bir seviyede. Pasaport falan var eğer İsveç'e oluyorsa amcam gelicek ayın 20si gibi onunla getirtmeyi düşünüyorum. Acaba oradan nasıl satıl alabilir bilgisi olan birisi varsa acil yardıma ihtiyacım var.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncell Son soruma yardım.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon hattım yoktu 3-4 gündür İnternete giremedim üzgünüm. Belki fazla başınızı ağrıttım ama yarın gidip s3 alıyorum, neden note 2 diyenler için elden taksitli alabiliyorum ancak kredi kartım olmadığı için, bu mağaza da da note 2 henüz gelmemiş. yarın akşam s3 alıyorum yani, yardımlarınız için teşekkür ederim..

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nexus4'ten neden vazgeçtin?

Hayırlı olsun şimdiden.

Nexus 4ü almak istersem ancak yıl başında alabileceğim, zaten 2-3 aydır beklemede idim.. Bir iki ay daha beklemek istemiyorum tek nedeni bu.. Yoksa çıktığı gibi piyasanın lideri olacak gibi bir cihaz..

Çok teşekkür ederim..

St. Benoit

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
huawei ascend d1 quad

samsunglar nexuslar havada uçuşunca farklılık olsun dedim :D

gerçi kararını vermişin.