Bir tecavüz utancı daha!

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
1301985035-260.jpg

Bir tecavüz utancı daha!

CumaDayısı tecavüz etti, Valilik bürokratından işadamlarına kadar pek çok kişiye pazarlandı

Amasya, şehrin üst düzey bürokrat ve esnafının da adının karıştığı tecavüz olayıyla çalkalanıyor. İlköğretim 6'ncı sınıf öğrencisi 13 yaşındaki D.K.'nin, komşusu Irak vatandaşı Zinah A.F. tarafından erkeklere pazarlandığı iddia ediliyor.
Olay, 21 Mart'ta yaşanan kavga üzerine ortaya çıktı. Zinah A.F., kızı evine çağırarak, 2 erkeğe pazarlamak istedi. Bu sırada Zinah'ın kocası A.F. eve geldi. Aldatıldığını düşünen A.F., bıçakla karısını ve bir erkeği yaraladı. Emniyetteki ifadelerden kıza fuhuş yaptırıldığı belirlendi.
'50 liraya pazarladı'
D.K., polisteki ifadesinde fuhuşa zorlandığını belirterek, şunları söyledi: "Zinah beni 8-9 aydır erkeklerle para karşılığı birlikte olmaya ikna etti. Erkeklerden 50 lira alıyor, bana da bazen 20-30 lira veriyordu. Annem parayı sorduğunda Zinah'ın verdiğini söylüyordum. Zinah, erkekleri cep telefonundan arıyordu. Bulunurlarsa teşhis ederim." Olay günü evde yakalanan iş adamları H.Ö. ve M.Ö., kızın yaşını 19 olarak bildiklerini iddia ettiler.
Bürokrat da tutuklu
Zinah A.F. de suçlamayı reddederek, "D.K. evime gelir giderdi. Bana tecavüze uğradığını anlatmıştı" dedi. 22 Mart'ta hâkim karşısına çıkan Zinah A.F., H.Ö. ve M.Ö. tutuklandı.Telefon kayıtlarından ulaşılan kişiler emniyete davet edilerek, kıza teşhis ettirildi. 14 Mayıs'ta 6 kişi daha tutuklandı. Yaşları 45-62 arasında değişen tutuklananlar arasında iş yeri sahipleri ile bir bürokrat da bulunuyor. Amasya Valiliği'nde yardımlardan sorumlu bürokrat B.I., Zinah ile D.K.'nin yardım için geldiklerini, yardım alamayınca kendisine iftira attıklarını öne sürdü.
Bağırdım ama kimse sesimi duymadı
D.K., 21 Mart'ta polise verdiği ifadede, iki yıl önce kendisine dayısı H.A.'nın tecavüz ettiğini ancak korktuğu için bunu kimseye söyleyemediğini anlattı. Kız ifadesinde şöyle dedi: "Bundan 1.5 ya da 2 yıl kadar önce annemler gezmeye gittiklerinde şu an askerlik görevini yapmakta olan dayım H.A. bana tecavüz etti. Bağırdım ama kimseye sesimi duyuramadım. Korktuğum için kimseye bir şey söylemedim."
Ara sıra sigara getirirdi, şüphelenmedim
Anne ve babasının ihmali bulunduğu gerekçesiyle küçük kız koruma altına alındı. Anne-baba için görüşme yasağı konuldu.
AMASYA'da yaşayan baba D.K., olaylardan haberi olmadığını belirterek, "3 çocuğumuz var. D.K. en büyüğüdür. Şimdi görüşemiyoruz. Bana ara sıra sigara getirirdi. Ben hiçbir şeyden şüphelenmedim. Zaten benim geceleri bekçilik yaptığım okulda öğrenciydi. Şimdi okulunu da değiştirdiler" dedi. Anne Z.K. ise konuşmak istemedi.

internetamasya.com

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
13 yasindaki bir kizi 19 yasinda sanmak dupeduz okuzluktur. Allah topunun belasini versin adi serefsizler.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Buna benzer bi olay yakın bi arkadaşımın arkadaşının başına geldi.Zihinsel engelli kız kardeşi komşusu tarafından tecavüze uğradığı sırada yakalanmış Allahtan.
Azdıysan defol git onlarca randevu evi var şerefsiz maklukat küçücük engelli kızdan ne istedin!!!

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yuh ya bunlara diyecek laf yok hakikaten

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Tecavüz suçu, cinsel saldırı vb suç işleyenlerin hadım edilmesi, ondan sonra hapse girmesi gerekiyor. Eğer kanunları belirleyenlerin yakınlarına tecavüz edilseydi, emin olun çok önceden olmuş olurdu.

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bu milletin dini hakları 30 sene öncesinden gaspedilmiş islamiyet düşman öcü gibi gösterilmiş dindar kişiler karalanmaya çalışılmıştır devlet kadrolarından uzaklaştırılmış hakları elinden alınmıştır.
yetişen neslin bir bölümü islami insani değerlerden uzak hatta düşman yetişmiştir.Bir tecavüz vakasında veryansı niye niye bu yırtınma bir dram olması gereken fatmagül dizisi keyifle seyrediliyor bizzat şahit oldum cevahirin önünde yapılan bir etkinlikte horon oynayanlar türkü yerine fatmagülün suçu ne diyorlardı.
O zaman bir zalimlik ağacı dikilmiş meyvaları yeni olmaya başlamıştır son zamanlarda bu olumsuzluklar kısmen kalksada bu ancak gelecek nesilleri etkileyecektir.Rabbin sabrını deneyen toplum nihayet yaptığının karşılığını almaya başlamıştır.Belki dualar tevbeler bu azabın kaldırılmasına vesile olacaktır yani sebeb imansız yetiştirilmeye çalışılan toplumdur kız erkel çocuk yaşlı farketmeyecektir dökülen gözyaşları bu şekilde geri dönecektir
bunu siyasal veya politik yorumlamayın bir vahşet dönemi geçirdik inşaallah gelecek günler hayırlıdır.
olayın oluşumuna baktıımızda bir dayı varki emanete hiyanet eder bir anne varkı göz yuman ve gözü aç bir hayvan [tevbe hayvanları kastetmedim]güruhu ve üç maymunu oynayan bir toplumu görüyoruz.
olayın adli gidişatı belli kıza yaş tespiti istenir kızın yaşı büyütülür ardından psikolojik yıkım raporu alınırki kız zaten kendi istemiştir arkası olanlar yırtar çulsuz takımından bir iki kişi biraz yatar o kadar
o kızın hayallerini ruhsal yıkıntısını anlayan varmıdır ileride topluma düşman bir anne olacak ve öç almak için çocuklarını ona göre yetiştirecektir.
Babamı gaflet uykusundan uyanmış yumurtanın rafadan olup olmadığını tartışmaktadır.
dayı ve toplum emanete riayet etseydi Allah[cc]tan ve kıyamet gününden korksaydı böyle olurmuydu hayır
yani kadere direk bağlamıyoruz rabbimiz davranışımıza göre kaderimizi yaratır
Kimse kınamasın alay ve hakarette etmesin herkez önce kendine baksın tevbe etsin ve Rabbinden bu tür imtihanlardan muhafaza istesin

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Amasya'da herkes bu olayı konuşuyor aralarında milletvekili adayları bile var diyorlar..

Amasya’da Iraklı komşusu tarafından fuhuş yaptırılan ilköğretim okulu 6’ıncı sınıf öğrencisi D.K. Cumhuriyet savcısının talimatıyla ailesinden alınarak yurda verildi.
Olayda küçük kızın anne ve babasının sorumluluklarını ve görevlerini yerine getirmedikleri belirtilerek D.K ile görüşmeleri yasaklandı.
D.K’nın para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye girmesini sağlayan Iraklı Zinah Y. ile aralarında Valilik İl İdare Kurulu Müdürü 59 yaşındaki B.I.’nın da bulunduğu toplam 9 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini ve küçük kızla ilişkiye girenlerin sayısının artabileceği belirtildi.
Amasya’da infial uyandıran olay, geçen Mart ayında Iraklı Zinah Y.’nin eşi Muhammet Y. tarafından bıçaklanması sonucunda ortaya çıktı. Olay anında evde bulunan 2 erkekle karısının ilişkisi olduğu ve kendisini aldattığını düşünen Muhammet Y. eşini bıçakladı. Bu sırada evde bulunan iki erkekle D.K. kaçtı. Yaralama olayını araştıran polis, olay anında evde bulunan D.K. ile H.Ö ve M.֒nün ifadelerine başvurdu. 2 kişi, Iraklı kadınla ilişkisi olmadığını evde D.K. adındaki kızla para karşılığı ilişkiye girmek için bulunduklarını söyledi.

TUTUKLANDILAR
İlköğretim 6’ıncı sınıf öğrencisi olan D.K. da ifadesinde Iraklı komşuları olan Zinah Y.’nin kendisini para karşılığı erkeklere sattığını, bu kişileri gördüğünde tanıyabileceğini söyledi.
İfadelerinin ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan Iraklı Zinah Y. küçük yaştaki kıza fuhuş yaptırmak ve aracı olmak suçundan, evde yakalanan H.Ö.’de küçük yaştaki kızla cinsel ilişkiye girmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. M.Ö. ise serbest bırakıldı.
Soruşturmayı sürdüren Amasya Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, küçük kızla para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği ileri sürülen Valilik İl İdare Kurulu Müdürü B.I. ve kentte esnaflık yapan 6 kişiyi bir hafta önce gözaltına aldı. Daha sonra bu kişiler D.K’ya gösterilerek teşhis ettirildi. Sanıklar ifadelerinde D.K. ile ilişkiye girmediklerini ileri sürerek suçsuz olduklarını savundu. İfadelerinin ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan 7 şüpheli, ’çocuğu cinsel yönden istismar ettikleri’ gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.Öte yandar alınan doktor raporuyla, D.K.’nın yaşının 13 olduğu belirlendi.
SAYI ARTABİLİR
Soruşturmayı sürdüren Amasya Cumhuriyet Başsavcılığı, olayda ailenin de, ana- babalık sorumluluklarını ve görevlerini yerine getirmediklerini belirterek D.K.’yı Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı bir yurda yerleştirerek, görüşme yasağı koydu. Küçük kızın telefonunu incelemeye alan Cumhuriyet savcılığı, son 1 yıl içinde yapılan görüşmelerin tespit edilmesini istedi.
Soruşturmanın devam ettiği belirtilirken, küçük kızla ilişkiye girenlerin sayısının artabileceği kaydedilldi. D.K.’nın babası olan 3 çocuk sahibi Dursun K. ise olaydan haberinin olmadığını söyleyerek, "Ne annesine ne de bana bir şey söylemedi" dedi.

internetamasya.com

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
kız dahil hepsi reziliğin içinde ha onun aklı ermiyor o koca hayvanlar bene bunların yüzlerine tükürmek değil ...mak lazım