bir pc buldum yardım eder misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Adam zaten alternatiflere de kalitesiz demiş? Ne yani 1000 ₺'ye fare 800₺'ye klavye mi alalım?
Redragon var mesela.350 tl.Ayrıca alabilirsiniz.Kötü değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mouselarda Logitech,klavyelerde Redragon var.Kulaklıklarda yine Logitech Redragon veHyperX var.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Adam zaten alternatiflere de kalitesiz demiş? Ne yani 1000 ₺'ye fare 800₺'ye klavye mi alalım?
Gece gece klayveyi mı kırcam senin yüzünden? Donanım dışında (mouse, klavye, kulaklık) al. Benden izin alacaksın diye bir söz söyledim mi? Sen "2.el ekran kartı fanı bile alınmaz" diyen değil misin? Buna sen mi karar veriyorsun peki? Kalitesiz malzeme kullanılıyor ve C4 gibi PSU'ları var. Seninle zaman kaybetmem gerekiyor ;)

Nasılsın profosör
İyiyim, siz nasılsınız?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Redragon var mesela.350 tl.Ayrıca alabilirsiniz.Kötü değil.

Mouselarda Logitech,klavyelerde Redragon var.Kulaklıklarda yine Logitech Redragon veHyperX var.

Marka fanboyluğu yapmaya gerek yok bence. Bunların dışında sanki bir şey alınamazmış gibi konuşuyorsunuz. 2 senedir kullanıyorum çok sağlam klavye. Mouse konusunda ise bloody'i tek geçerim. F/P

Gece gece klayveyi mı kırcam senin yüzünden? Donanım dışında (mouse, klavye, kulaklık) al. Benden izin alacaksın diye bir söz söyledim mi? Sen "2.el ekran kartı fanı bile alınmaz" diyen değil misin? Buna sen mi karar veriyorsun peki? Kalitesiz malzeme kullanılıyor ve C4 gibi PSU'ları var. Seninle zaman kaybetmem gerekiyor ;)

İyiyim, siz nasılsınız?

Senin canın sıkılıyor belli. Çatacak adam arıyorsun. İşsizlik yapmanın anlamı yok. Okuman da yok. PSU ve kasaları kötü olabilir ama markanın genel olarak kötü olduğu anlamına gelmiyor. O kadar ürünü var klavyesinden tutta sandalyesine kadar kimse kötü demiyor. En çok kazanan yayıncılar bile rampage kullanıyor daha ne konuşuyorsun.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Marka fanboyluğu yapmaya gerek yok bence. Bunların dışında sanki bir şey alınamazmış gibi konuşuyorsunuz. 2 senedir kullanıyorum çok sağlam klavye. Mouse konusunda ise bloody'i tek geçerim. F/P

Senin canın sıkılıyor belli. Çatacak adam arıyorsun. İşsizlik yapmanın anlamı yok. Okuman da yok. PSU ve kasaları kötü olabilir ama markanın genel olarak kötü olduğu anlamına gelmiyor. O kadar ürünü var klavyesinden tutta sandalyesine kadar kimse kötü demiyor. En çok kazanan yayıncılar bile rampage kullanıyor daha ne konuşuyorsun.
Doğruyu söylemek ne zaman fanboyluk oldu?

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Aman ha. Ben zaten forumlara ilk girdiğimde (Technopat'e sene 2018 hey gidi günler :) .) İlk konuydu tam hatırlamıyorum. İzoly K12'miydi neydi." Bu alınır mı ?" Diye sormuştum. Donanım bilgim 0'dı. Sağolsunlar bana yaklaşılmayacak markaları öğrettiler. Biraz forumlardan biraz Youtube kanallarından kendime yetecek kadar ve tavsiye verecek kadar donamım bilgim oldu :) Tabi hayla bilmediğim çok şey var.
Benim de oyleydi

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
işlemci çok eski. ve o paraya değmez. i7 olmasına bakmayın :)