Bir laptop da olmazsa olmaznz ?

Bu konuyu okuyanlar

T-rex

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bir laptop lasanız şu özelliği olmazsa ''Almam ben bunu.'' dediğiniiz özellik hangisi benim kaplosuz ağ olmazsa olmazım :)

Sizin hangisi?

mucahid1986

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wifi - bluetooth - webcam - fanları arkada olması - en az 1 gb ram - ekran kartıda 512mb - core 2 due bu özelliklerde çok aramıştım 1.5 yıl önce. bunların herhangi birisinden vaz geçmem mümkün değildi ama 512 ekran kartı bulamadım 256 paylaşımlı vardı mecbur öle aldım

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
fanların hafa girişi laptopun alt tarafında ortalarda bir yerdelerde yada yan tarafında olmalı
benimkinde dizimin üstüne koyduğum zaman bacağıma denk geliyor bir süre sonra işlemci soğumuyor laptopla birlikte alev alıp kendimizi resetliyoruz.

mecburen sert zemin üzerinde kullanıyorum
bir bilgisayara dizüstü diyebilmek için dizüstünde de kullanılabilmeli diye düşünüyorum :)

bilgisayarını ısınma ve kitlenme sorunu için toshiba servisine gönderen birine
servistekiler bilgisayarı dizüstünde kullanmayın demişler :S

birde toshibanın yeni modellerine xp kurulmuyor xp kurmayı düşünüyorsanırz başka markayı tercih edin.

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
T-rex dedi ki:
Arkadaşlar bir laptop lasanız şu özelliği olmazsa ''Almam ben bunu.'' dediğiniiz özellik hangisi benim kaplosuz ağ olmazsa olmazım :)

Sizin hangisi?
wifi artık standart oldu. bluetoth koymuyorlar bazılarına. ama çoğu üst modelde var. ne kalıyor geriye ? şu an hepsinde vista kurulu geliyor. driverlarında xp desteği yoksa almam abicim. bizim arkadaş casper almıştı vistayı kaldırdık xp yükledik.tüm driverları bulana kadar göbeğim çatladı...çoğu uydurma driver oldu zaten...

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
anarchst dedi ki:
T-rex dedi ki:

Sizin hangisi?
wifi artık standart oldu. bluetoth koymuyorlar bazılarına. ama çoğu üst modelde var. ne kalıyor geriye ? şu an hepsinde vista kurulu geliyor. driverlarında xp desteği yoksa almam abicim. bizim arkadaş casper almıştı vistayı kaldırdık xp yükledik.tüm driverları bulana kadar göbeğim çatladı...çoğu uydurma driver oldu zaten...
yandık desene

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kesinlikle paylaşımsız bir ekran kartı olmalı, Arkadaşın dediğine ek olarak olarak ta fan çıkışı sol tarafta olmalı, sağda olunca mouse kullanırken elinizi yakıyor... Birde hoporlörler klavyen'in üst tarafında olmalı(bu olmazsa olmaz değil ancak yinede gerekli)

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
harici ekran kartı, zollu bir ram ::)

Reaksiyon puanı
188
iyi bir işlemci, paylaşımsız (harici) ekran kartı, hd ses çıkışı, en az 2 gb ram ve 200 gb'dan büyük bir disk.

demirayburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben büyük enter tuşu ile rahat yön tuşları olmasına bakıyorum enteri büyük olmayan klavyelerden nefret ediyorum.. :D:D

nizam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sağ taraftaki numerik tuşlar üstteki numaralı tuşlara gıcık oluyorum

ferplex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yüksek Ramler ve iyi bir soğutma sistemi olmazsa almazdım :)

loveslave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence ısınma problemini çözecek bir şey olsa hiç fena olmaz millet artık kendince çözümler geliştirmeye başladı yauww :D Laptopun altına ıslak havlu felan koymalar :D Ne oluyoruz :) demekki halk kendince çözümler üretebiliyorsa bunun uzmanları niye bir çözüm bulmuyor buna ....

paşazaade

Asistan
Reaksiyon puanı
0
paylaşımsız ekran kartı en az 1 gb en az 2 gb ram 15" ekran entegre webcam

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
tabi ki bilinen (dell - hp ) gibi önemli şirketlerin ürünü olmalı.zaten sonrasını onlar hallediyor , genel olarak hiçbir eksiklikleri yok.bu ürünler hem problem çıkardıklarında çok iyi teknik destek sunar hem de bozulmama konusunda apple lar ile yarışırlar.

Windows XP driverlerı.

ayrıca buna sonuna kadar katılıyorum...:icon_: