Bir kızı Çok seviyorum nasıl Sevgili olurum?

Bu konuyu okuyanlar

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Gerçekler:
Kalabalık her arkadaş grubunda birileri birilerine yürür. Senden önce cesaretini toplayan biri olursa kesinlikle birine yürür bu senin dediğin kız bile olabilir.
Yaş ilerledikçe bu durumun yüzdesi artar.
Kimseye kaptirmamaya bak.
Aynı zamanda ortaokul lise üniversite hiç bir arkadaşlık baki değildir. İllaki yollar ayrılacak, görüşülmeyen olacak, kavga edip konusulmayan olacak araya mesafeler soğukluklar girecektir.
Bunu bilirsen birine yürümen de kavga etmen de kolay olur ?

Şimdi tavsiyem direk şu, kıza yürüme koş, en fazla 1 arkadaş eksilir. Yarın birgün başka bir arkadaşınla çıkarsa kendini aşkı memnu da bulursun ? Denemeyip kaybetmektense, deneyerek kazanma ihtimalini düşünerek açıl. En azından yine kaybetsende denemedim diye pişman olmazsın.

O kadar güzel cümleler biliyorum açılmak için ama forum kuralları yazmama izin vermiyor ?

Normalde kişisel özellikler ve alışkanlıkları kurcalarımda bu aralar solidworks le uğraşıyorum boş yapmaya vakit kalmıyor ?

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
merhabalar ben bi kıza çok aşığım kızla sevgili gibi konusuyoruz her gece dertleşiyoruz ben anlatıyorum o anlatıyor vs.kızla çok iyi anlaşıyoruz ben aşk ile ilgili felan bişeyler dedim oda benim gibi düşünüyor.Ama kıza hoşlanıyorum senden vb dersem reddederse arkadaşlarına demesinden korkuyorum.ama öyle kötü bi kız değil çok iyi birisi benide öyle biliyor.yakın arkadaşlarının hepsi benimde yakın arkadaşım ve daha önce yakın arkadaşımla sevgili olmuştu ama şuan değil.benimde her kıza yazmadığımı ve kendisine ilgi gösterdiğimide biliyor bilmiyorum ne yapmam lazım

BoşBirNot:Canfeza-Dua dinliyorum
Git direk söyle kaybedecek bir şeyin yok arkadaşlarına söylerse söylesin en fazla ne olabilir sanki

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
merhabalar ben bi kıza çok aşığım kızla sevgili gibi konusuyoruz her gece dertleşiyoruz ben anlatıyorum o anlatıyor vs.kızla çok iyi anlaşıyoruz ben aşk ile ilgili felan bişeyler dedim oda benim gibi düşünüyor.Ama kıza hoşlanıyorum senden vb dersem reddederse arkadaşlarına demesinden korkuyorum.ama öyle kötü bi kız değil çok iyi birisi benide öyle biliyor.yakın arkadaşlarının hepsi benimde yakın arkadaşım ve daha önce yakın arkadaşımla sevgili olmuştu ama şuan değil.benimde her kıza yazmadığımı ve kendisine ilgi gösterdiğimide biliyor bilmiyorum ne yapmam lazım

Seviyorsan git konuş bence

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
(not: reklam değildir espri amaçlı açılmıştır :D)

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
bence bu tip mevzularda yavaş yavaş açıklamak en doğrusu.yani zamanla.

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Gerçekler:
Kalabalık her arkadaş grubunda birileri birilerine yürür. Senden önce cesaretini toplayan biri olursa kesinlikle birine yürür bu senin dediğin kız bile olabilir.
Yaş ilerledikçe bu durumun yüzdesi artar.
Kimseye kaptirmamaya bak.
Aynı zamanda ortaokul lise üniversite hiç bir arkadaşlık baki değildir. İllaki yollar ayrılacak, görüşülmeyen olacak, kavga edip konusulmayan olacak araya mesafeler soğukluklar girecektir.
Bunu bilirsen birine yürümen de kavga etmen de kolay olur ?

Şimdi tavsiyem direk şu, kıza yürüme koş, en fazla 1 arkadaş eksilir. Yarın birgün başka bir arkadaşınla çıkarsa kendini aşkı memnu da bulursun ? Denemeyip kaybetmektense, deneyerek kazanma ihtimalini düşünerek açıl. En azından yine kaybetsende denemedim diye pişman olmazsın.

O kadar güzel cümleler biliyorum açılmak için ama forum kuralları yazmama izin vermiyor ?

Normalde kişisel özellikler ve alışkanlıkları kurcalarımda bu aralar solidworks le uğraşıyorum boş yapmaya vakit kalmıyor ?
Sevdiğim bir kız var dedim ne diyim dedim sevdiğim kıza bence senden hoşlanıyorum de dedi bense senden hoşlanıyorum dedim iş oldu hayırlı olsun

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Sevdiğim bir kız var dedim ne diyim dedim sevdiğim kıza bence senden hoşlanıyorum de dedi bense senden hoşlanıyorum dedim iş oldu hayırlı olsun
anlamadım şöyle mi oldu?
+sevdiğim bi kız var
- bence senden hoşlanıyorum de
+senden hoşlanıyorum
- kulun köpeğin olayım de
+kulun köpeğin olayım
- havla
+hav
- miyavla
+miyav
- mahalledeki 100 m2lik parkta 50 tur koş gel
(+ artık ölmüştür.)

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Hocam Siz Bence Kıza Çıkma Teklifi Edin Olsun Bitsin.

Son düzenleme:

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Hocam Siz Bence Kıza Çıkma Teklifi Et Olsun Bitsin.
nası yapılıyo ya o
benimle, ev- pardon
benimle, çıkar mısın?
fazla romantik
EVL- prdon
ÇIK ULAN BENİMLE
fazla kaba
aşm han şna bi ism versk diyorm
fazla
fazla

fazla işte

Reaksiyon puanı
61

Kardeş bu işlerin bir taktiği yok bence :) dünya malı mülkü versende bir gönüle ısınmamışsa kalbi kalbine herşeyi denesen boştur. Belli bir süreden sonra git konuş. Ne olursa olsun yalan konuşma nasipse zaten bir şekilde bir araya gelirsin yok değilse ne gelir elden :)

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Yazarsın içinden gelenleri olursa olur olmazsa olmaz :D

İphone 16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Zaten öyleyse bu iş, öylede olur, böylede olur. Her türlü olur merak etme.

Son mesajlar