Bir kıza onu çok kırmadan nasıl ayrılmak istediğin söylenir?

Bu konuyu okuyanlar

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Ona kibarca;

"senin gibi bir kezo ile çıktığım, vakit geçirdiğim için kendimden utanıyorum, varoş kezolarla çıkmak hayatım boyunca kız arkadaşsız bile kalsam benim için asla bir seçenek olamaz, seninle çıkmamın tek nedeni ise büyük bir iddia konusu olman, iddiayı kazandım ve senin o kundura tipini bir daha sonsuza kadar görmek istemiyorum"

diyebilirsin
Kibarca olmasa ne olurmuş ?

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
kibar bir dille bunu ona söylerse ayrılırken bile gurunu okşar egosunu tatmin etmiş olur

bisorunmuvar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eğer gerçekten ona değer veriyorsan ona gerçekleri söylemelisin. Mesela gerçekten bunları söylemenin zor olduğunu, uzunca bir süre onu üzmeden ayrılmaya çalıştığını ancak ayrılığın her iki taraf içinde zor olduğunu ve ona hep değer verdiğini bundan sonrasımdada değer vereceğini...
Aldığım en iyi cevap galiba kral sağol

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Evlenelim seni istemeye gelecez sizinkilere söyle de o zaten kendi gider. Seni terk eder.

Reaksiyon puanı
10,560
Seni gerçekten sevdiğini, değer verdiğini biliyorsun. Eğer ki yaptığı bir davranış veya huyu yüzünden ayrılmak istiyorsan ve bu tolere edilebilir değilse direk ayrıl bencil davran. Boşuna vicdan yapıp üzülüyorum deme.

Ancak öylesine heyecan yok aşk yok diye ayrılacaksan, dur ve silkelen. Hayatta her şey aşk, heyecan hissiyat değildir. Bazen değer vermektir, saygı duymaktır, kendini değersiz hissetmemektir.
Kıza değil ilişkiye saygın olsun, kendine saygın olsun.

Aradığın gibi biri olduğu sürece heyecanı aşkı bir kenara bırak. Anı yaşa, mutlu ol, mutlu et. Beceremiyorsan bile rol yap.

Sen ister direk eskisi gibi hissetmiyorum ama değerlisin diyerek ayrıl ister kibar dille, kız bir kaç gün ağlar. Sonrasında salakça hisler içindeki bir çocukmuş diye kendine kızar. Ne kadar pişmanda olsan geri dönüşü olmayabilir. İyi düşün sonra pişman olursun.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Senin yaşın kaç kızın yaşı kaç ? Bu duruma göre en uygun ayrılma sözünü söyleyebiliriz. Çünkü insanlar farklı yaş gruplarında farklı tepkilere sahip oluyorlar.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Eğer gerçekten ona değer veriyorsan ona gerçekleri söylemelisin. Mesela gerçekten bunları söylemenin zor olduğunu, uzunca bir süre onu üzmeden ayrılmaya çalıştığını ancak ayrılığın her iki taraf içinde zor olduğunu ve ona hep değer verdiğini bundan sonrasımdada değer vereceğini...
Kızın biri bana bu şekil cevap verse söze argolu kelimeyle başlayıp derim ki madem değer veriyorsun neden ayrılmak istiyorsun?

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
hacı bu işler böyledir kimseyi kırmayım yok üzülmesin bunlar boş bahane dünya değişti ara telefondan senden ayrılıyorum de kapat

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Konuya gelecek olursak belli ki bir heves uğruna bu ilişkiye başlamışsın. Tahminim 3 aydır konuşup görüşüyorsunuzdur. Ayrılmak istediğini belli edecek davranışlarda bulunursan geçen zaman zarfında neler yaşadığınıza bağlı olarak tepki alacaksın. Arada çok sıkı bir bağ yoksa karşında ki insan bu durumu pek ciddiye almayacaktır. Dediğin gibiyse ciddiye alabilir ve ona iyi bir hayat tecrübesi olacaktır. Belki de bu yaşadıklarından sonra kimseye hemen bağlanmamayı öğrenmiş olacaktır. Kısacası tecrübe insanı olgunlaştırır. Olaya tek taraflı bakarsak herkes kendince haklıdır. Zaten burda başlık açmanın nedenini de biliyorum. Bari başta dürüst olmadın sonda dürüstlük yap. En azından şöyle diyebilirsin. Herkesin her söylediğine inanma diye. O insan akıllıysa ne demek istediğini anlayacaktır. Sonuç olarak o kendi yoluna gidecek sende kendi yoluna gideceksin. Arama sorma ihtimaline karşıda numarasını engelle. Eğer engellemezsen karşıda ki insan gereksiz yere ümitlenebilir. Zaten kendi içinde bitirmişsin. Aslında ona danışmadanda tek taraflı bitirebilirsin. Ama belli ki bunu vicdan yapmış gibi görünüyorsun. Ya da öyle gözüküyor. Bence hiç korkmana veya çekinmene gerek yok. Nasıl ilişkiye başladıysan o şekilde de ilişkiyi bitir. Sonuç olarak karma inancına inanan birisi olaraktan hangi taraf kötülük yaptıysa o kötülük gelip o insanı bulacaktır

Reaksiyon puanı
5,171
Kızın biri bana bu şekil cevap verse söze argolu kelimeyle başlayıp derim ki madem değer veriyorsun neden ayrılmak istiyorsun?
Karşındaki insan böyle biriyse birde değer vermek ile sevmek arasındaki farkı anlatmak gerek.

İnsan eşine dostuna değer verir ancak sadece tek birini delicesine sever.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
ben şunu derim: seninle yaşadığımız eski anılar çok güzeldi herşey için teşekkür ederim ama eskisi gibi artık hissedemiyorum biraz ayrı kalmamız en doğrusu olacaktır sorun sende değil bende gerçekten üzgünüm ama artık böyle hissetmiyorum (bunu whatsapptan yaz)