Bir kıza nasıl sohbet konusu açabilirim

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Seni saygılı biri olarak biliyordum. Hiç yakıştırmadım.
Kırılacak olan kırılabilir. Boşa hayallere sokmayın. Niyetini bariz belli etmiş ve rezil olmuş.

Kaçan kovalanır. Bundan gerisi kız erkek ilişkilerinde erkek için yalan. Kovalayan erkek kolay lokmadır.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
İllaki kancayı takacağım diyorsan whatsapptan bu kızla iletişim kurman zor olacak.
İhtimaller dahilinde hiç olmamasıda mevcut. Ancak Şu mesajlara bakarsak sanal ortamda yapacağın bir şey yok.
Ne ısmarlıcaksan kız yalnızken al yanına git. Ara ara normal konuş. İletişim kabiliyetlerini konuştur.
Tabi ben alenen sana yürüyorum hissiyatı verme.
Bir şeyin karşılığını ödeyeceğim muhabbetine girme direk karşılığını ver yakın bir zamanda.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
İllaki kancayı takacağım diyorsan whatsapptan bu kızla iletişim kurman zor olacak.
İhtimaller dahilinde hiç olmamasıda mevcut. Ancak Şu mesajlara bakarsak sanal ortamda yapacağın bir şey yok.
Ne ısmarlıcaksan kız yalnızken al yanına git. Ara ara normal konuş. İletişim kabiliyetlerini konuştur.
Tabi ben alenen sana yürüyorum hissiyatı verme.
Bir şeyin karşılığını ödeyeceğim muhabbetine girme direk karşılığını ver yakın bir zamanda.
Tecrübe konuşuyor gibi

Arrites

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Benim görüşüm kız diye farklı konular açmaya çalışma normal arkadaşınla nasıl konusuyorsan öyle konus

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Bir kız olarak cevaplıyorum bu sorunu. Açık ol dürüst ol efendi ol. Saçma sapan hareketlere kalkışma konuşurken güvenilir ol. Ne konuştuğunu bilerek konuş. En azından karşıya bunu hissettir pozitif ol. İyi günde kötü gündede kızın yanında ol.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Bir kız olarak cevaplıyorum bu sorunu. Açık ol dürüst ol efendi ol. Saçma sapan hareketlere kalkışma konuşurken güvenilir ol. Ne konuştuğunu bilerek konuş. En azından karşıya bunu hissettir pozitif ol. İyi günde kötü gündede kızın yanında ol.
Çok da hisstirmemesinde fayda var Kız hemen anlar.Orta derece hissettir bence ne fazla ne az