Bir kadının aşkııı

DarkLady

Dekan

Karimi 1998'in sonbaharinda kaybettim... Yedi senelik evliligimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmistik. Karim, her evlilik yildönümümüzde ikimizin fotografini çerçeveler, "Bunlar bizim hayatimizin gölgeleri" derdi.. Öldügünde, yedi tane resmimiz vard?.

97'in bir gecesinde onu aldattim. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdigimi ve sonsuza kadar sadik kalacagimi söylerdim.

Ölmeden iki hafta önce yine ayni seyi tekrarladim. Tuhaf bir gülümsemeyle bakti bana ve sadece: "Biliyorum" dedi.. Izmir'e kar yagdigi gün, yani bir ay önce, evdeydim. Fotograflarimiza bakiyordum yine... Her çerçevenin altinda bir harf oldugunu ilk kez o gün fark ettim. A. R. K. A. S. I. N.

Gerisi için yillari yetmemisti. Ama sanirim "Arkasina bak" yazmaya filan niyetlenmisti. Hemen çerçevelerin arkasina baktim. Hiçbir sey yoktu. Sonra birsey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm. Inanabiliyormusunuz, her birinin arkasindan bir mektup çikti! Geçirdigimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmisti. 1997'deki resmimizin içinden çikan zarf ise simsiyahti. Ve içinden su sözler çikti:

"14 Mart 1997/Gözlerin bana baska birine dokunmus gibi bakti/ Söylemene gerek yok,biliyorum..."

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4,aldatali 5 yil oluyor. içim aciyor simdi. Çünkü kadinlar biliyor, hissediyor... Sadece paylasmak istedim. seni seviyorum diyenin sevgisinden süphe et, çünkü; ask sessiz,sevgi dilsizdir...
 

patrick

Profesör
Onursal Üye
"seni seviyorum diyenin sevgisinden süphe et"

bu nasıl bişey anlamadım gitti şimdi! muhteşem dediğim yazı böyle bir cümleyle noktalanmamalıydı. bu söz, şüphe uyandırıcı bir söz olamaz!.. seviyorsanız dile getirmelisinizdir...

kendisine "seni seviyorum" denilen birisi tarafından uydurulduğuna eminim ve bu kesin bir bayan ;)
 

asabi03

Asistan
gerçekten çok güzel duygulandım fakat;

14 Mart 1997/Gözlerin bana baska birine dokunmus gibi bakti/ Söylemene gerek yok,biliyorum..."

birinin seni aldattığına eminsen nasıl onunla yaşamaya devam edebilirsinki?
 

seciL

Dekan
Onursal Üye
ziraatci63 dedi ki:
2002'deyiz. Onu kaybedeli 4,aldatali 5 yil oluyor. içim aciyor simdi. Çünkü kadinlar biliyor, hissediyor... Sadece paylasmak istedim. seni seviyorum diyenin sevgisinden süphe et, çünkü; ask sessiz,sevgi dilsizdir...

hiç aldatılmadım (A) :) sadece o çok sevdiğim beni aldattığını düşünmemi istemişti ve o anki içimin yangınını ne olsa geçiremezdi... Aldatılmak sevdiğinin bir başkasına bakan gözlerini bilmek kadar kötü başka birşey yok hayatta.. Kadınlar gerçektende gönülden seviyorlarsa herşeyi hissediyorlar..
Sizi gönülden seven kadınları aldatmamanızı dileğiyle 

Wolker

Profesör
ziraatci63 dedi ki:
aşk dilsizdir kalpten kalbe akar sesizce gözlerle yaşanırrr(ii salladımm)
yeminlen süper salladın hoşuma gitti.
Aşk bir beyin hastalıgıdır ... Mantık olunca aşk olmaz ... Aşk bir Sudur iç iç gudur :p
 
Üst