Bir kaç iPhone 7 Plus sorunu

Pursue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Selam sevgili dostlar, iPhone 7 Plus kullanıcısıyım ve ben gibi aynı cihazı kullanan dostlara bir kaç sorum olacak.
Sorun benimle mi ilgili yoksa genel mi diye merak ediyorum açıkcası.

İlk sorunum Stereo hoparlör ile ilgili alt hoparlördeki ses üstteki hoparlöre göre daha tok ve çok çıkıyor yani ses daha baskın durumda, sizde de aynımı yoksa çift hoparlördeki sesiniz eşit mi?

İkinci sorunum ise telefonum bazen kulaklığı görmüyor, aç/kapa yapıyorum mecburen düzeliyor.

Üçüncü sorunum ise Derinlik efekti kamera modunda sizdede odaklamada güçlük veya gecikme yaşanıyor mu?
(Bu mod henüz beta aşamasında biliyorum ama merak ettiğim için sormak istedim.)

Değerli cevaplaınızı bekliyorum.
Tüm SDN sakinlerine Saygılar.

MehmetCBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba
1-bendede alttaki haporlorden daha güzel ses çıkıyor.
2-bende böyle bir sıkıntı yok.Belkide fazla kullanmadığımdandır.
3-derinlik efektini bu odaklama sorunu yüzünden hiç verimli kullanamadım şu ana kadar.

+++Bende bir soru sorucam :D Benim telefondada parmak izini bazen okumuyor.3 parmağım kayıtlı 3 ünüde okumuyor.Sizdede böyle oluyormu ?

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba
1-bendede alttaki haporlorden daha güzel ses çıkıyor.
2-bende böyle bir sıkıntı yok.Belkide fazla kullanmadığımdandır.
3-derinlik efektini bu odaklama sorunu yüzünden hiç verimli kullanamadım şu ana kadar.

+++Bende bir soru sorucam :D Benim telefondada parmak izini bazen okumuyor.3 parmağım kayıtlı 3 ünüde okumuyor.Sizdede böyle oluyormu ?

Parmak izi konusunda aynı parmağı 2 kere okutma da fayda var. Ben baş ve işaret parmağımı 2 kere okuttum çok kirlenme hariç okumada bir sıkıntı olmuyor.

MehmetF4tih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone 7 Plus jet black 128 gb kullanıyorum. Söylediğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım haparlör ikisi eşit kulaklıkla kullanıyorum sürekli bir sorunla karşılaşmadım. Kamerayı da sürekli kullanıyorum fotoğraf çekilme odaklama panaromik ve hiçbir sorun yaşamadım. Telefonunuzu bi restore etmenizi öneririm yine düzelmez ise arayıp bir görüşün derim.