Bir insan sosyal medyaya hangi amaçla fotoğraf yükler?

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Kanunun benle hiç alakası yok yüz yüze görmeyen kişi beni başka türlü imkansız göremez.

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Yorumlara katılıyorum ancak 21.yy da bu sorunun sorulması biraz abes kaçıyor. Gayet olağan bir durum, teknoloji hayatın her yerinde.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bu soruyu ben de düşündüm mantıklı bir cevabını bulamadım o yüzden uzun süredir fotoğraf eklemiyorum.
Birçok insanın aksine attığım fotoğrafların üstünde oynama yapmıyorum her halimi de atıyorum beni instagramdan veya facebooktan gören kişi gerçekte de aynı şekilde görür böylece.

Reaksiyon puanı
769
Vallahi sizi bilmiyorum da ben sadece kendimi iyi çektiğimi düşündüğüm resimleri koyuyorum. Nedeni de öne çıkan hikayeler, paylaştıklarınız ve biyografiniz falan çok önemli oluyor birisine yazarken yoksa umrumda değil benim beğeni veya yorum sayısı.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bu soruyu ben de düşündüm mantıklı bir cevabını bulamadım o yüzden uzun süredir fotoğraf eklemiyorum.
Birçok insanın aksine attığım fotoğrafların üstünde oynama yapmıyorum her halimi de atıyorum beni instagramdan veya facebooktan gören kişi gerçekte de aynı şekilde görür böylece.
Bende instagramda sürekli gönderi paylaşan biri değilim max 16 tane gönderi paylaşmışım gerek duymuyorum ben genelde hikaye atıyorum o da kafama estiği zaman yani

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bende instagramda sürekli gönderi paylaşan biri değilim max 16 tane gönderi paylaşmışım gerek duymuyorum ben genelde hikaye atıyorum o da kafama estiği zaman yani
Ben nadiren wpde atıyordum hikaye artık ondan da vazgeçtim.