Bir İnsan Neden Okuduğu Okulu Özler Ki?

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Kaliteli, keyifli okul var mıdır; böyle bir okula hiç gitmediğim için bilemeyeceğim. Sanırım gittikleri okul böyle olduğu için sevmişlerdir.

Aksi takdirde o kişi varoşluktan keyif alan bir problemlidir bence :)

Ben Haydarpaşa Meslek Lisesi'ne gidiyordum. Psikolojim bozulmuştu orda. Bilişim'e falan giremeyeceğimi anlayınca bırakmıştım. Yoksa ordaki kekolarla torna da morna da takılamazdım.

Bizim okuldan mezun olmuş en meşhur kişi Serdar Ortaç bu arada. Bu bilgiyi neden paylaştım bilmiyorum :D

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Kaliteli, keyifli okul var mıdır; böyle bir okula hiç gitmediğim için bilemeyeceğim. Sanırım gittikleri okul böyle olduğu için sevmişlerdir.

Ben Haydarpaşa Meslek Lisesi'ne gidiyordum. Psikolojim bozulmuştu orda. Bilişim'e falan giremeyeceğimi anlayınca bırakmıştım. Yoksa ordaki kekolarla torna da morna da takılamazdım.

Bizim okuldan mezun olmuş en meşhur kişi Serdar Ortaç bu arada. Bu bilgiyi neden paylaştım bilmiyorum :D
Asosyel necmi ve acayip konuları?

Reaksiyon puanı
220
maalesef bende öyle özlenecek bi okulda okumuyorum halini anlıyorum.
(Bana bazıları diyecek daha 6. sınıfa gidiyon bu ne)

Reaksiyon puanı
220

İçimden geçenleri dışa yansıttın helall

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
maalesef bende öyle özlenecek bi okulda okumuyorum halini anlıyorum.
(Bana bazıları diyecek daha 6. sınıfa gidiyon bu ne)
Aynı şekil benim ilkokul da kötüydü. Bütün ilkokullar böyle mi bilmem ama karmaşık bir okuldu. Varoş da vardı, kendi çapında havalı tipler de vardı. Bi'tanesiyle bile görüşmedim şu ana kadar. Hatta yolda görsem tanımasınlar diye yolumu değiştiririm.

Reaksiyon puanı
220
Aynı şekil benim ilkokul da kötüydü. Bütün ilkokullar böyle mi bilmem ama karmaşık bir okuldu. Varoş da vardı, kendi çapında havalı tipler de vardı. Bi'tanesiyle bile görüşmedim şu ana kadar. Hatta yolda görsem tanımasınlar diye yolumu değiştiririm.
aynı ben

Reaksiyon puanı
220
Arkadaş ortamını özler insan elbette.
bazı kişilerde (mesela ben) o ortamı unutmaya çalışır eğer 3 kere şehir değiştirmiş biri olarak ve 4 kere okul değiştirmiş biri olarak hem sevdiğim hemde çok sevdiğim ortamlar oldu hemde unutmak istediğim ortamlar var

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Arkadaş ortamını özler insan elbette.
İşte, Kadıköy Anadolu Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi vs. olsa oranın ortamı iyidir hezar. Hayatımda görmediğim yerler olduğu için bir şey diyemiyorum.

Ama bi insan Haydarpaşa Meslek'i falan özlüyorsa ondan uzak dururum.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
İşte, Kadıköy Anadolu Lisesi, Üsküdar Amerikan Lisesi vs. olsa oranın ortamı iyidir hezar. Hayatımda görmediğim yerler olduğu için bir şey diyemiyorum.

Ama bi insan Haydarpaşa Meslek'i falan özlüyorsa ondan uzak dururum.
Abi Allah aşkına şu kullanıcı adını değiş karnım yırtılcak gülmekten ??

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
bazı kişilerde (mesela ben) o ortamı unutmaya çalışır eğer 3 kere şehir değiştirmiş biri olarak ve 4 kere okul değiştirmiş biri olarak hem sevdiğim hemde çok sevdiğim ortamlar oldu hemde unutmak istediğim ortamlar var
Beni orta okulda dershaneye yazırmışlardı. Orda ilk seneki ortam inanılmazdı. Hocalar falan da iyiydi.

İlkokulda biraz pısırık olduğum için üstüme gelmişlerdi. Menapozlu sınıf öğretmeni benim bütün psikolojimi bozdu orda. O yüzden ilkokul benim için bir cezaeviydi. Okumaktan soğumasaydım düzgün bir liseye gidebilirdim. Gerçi orada ders çalışan bir çocuk vardı, o da benimle aynı liseye gitti.

Demek ki ödev yapmak boş iş :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi Allah aşkına şu kullanıcı adını değiş karnım yırtılcak gülmekten ?
Neden ki, komiğine mi gitti?

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
@Asosyal Necmi haklı lisede iken annesine küfür ettiren annesiyle dalga geçen ve en ufak meselede bile anne üzerinden yürüyen bir ortamda kim hoşlanır

Reaksiyon puanı
6,381
Herkes özlemiş. Bir ben mi özlemedim arkadaş

Adlığımız ve ekstra stres katmaktan başka bir şey yapmayan arapça dersleri yüzünden galiba.