Bir İnsan Neden Okuduğu Okulu Özler Ki?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
220
kötü bir okulda (öğrencileri) olmanın tek iyi yanı onların ders notu düşük olur sende 90 100=okul popülerliği(hayal olan popülerlik ama gerçek olan ineklik)
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim foruma girerken sıkıntı olmasın diye önce bi okuyun ya

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Meslek liselerindeki kız sayısının az olmasını saymıyorum bile. O kızların çoğu da ya erkek Fatma oluyor ya da az olduğu için herkes konuşmaya çalışıyor. Bütün erkekler ona yazdığı için sana bi yerden sonra itici geliyor.

ercumendov

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Kaliteli, keyifli okul var mıdır; böyle bir okula hiç gitmediğim için bilemeyeceğim. Sanırım gittikleri okul böyle olduğu için sevmişlerdir.

Aksi takdirde o kişi varoşluktan keyif alan bir problemlidir bence :)

Ben Haydarpaşa Meslek Lisesi'ne gidiyordum. Psikolojim bozulmuştu orda. Bilişim'e falan giremeyeceğimi anlayınca bırakmıştım. Yoksa ordaki kekolarla torna da morna da takılamazdım.

Bizim okuldan mezun olmuş en meşhur kişi Serdar Ortaç bu arada. Bu bilgiyi neden paylaştım bilmiyorum :D
Serdar ortaç ın da mevcut psikolojik durumuna bakınca okulu özlememen en hayırlısı o zaman karşim :)

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Reaksiyon puanı
220
Kaliteli, keyifli okul var mıdır; böyle bir okula hiç gitmediğim için bilemeyeceğim. Sanırım gittikleri okul böyle olduğu için sevmişlerdir.

Aksi takdirde o kişi varoşluktan keyif alan bir problemlidir bence :)

Ben Haydarpaşa Meslek Lisesi'ne gidiyordum. Psikolojim bozulmuştu orda. Bilişim'e falan giremeyeceğimi anlayınca bırakmıştım. Yoksa ordaki kekolarla torna da morna da takılamazdım.

Bizim okuldan mezun olmuş en meşhur kişi Serdar Ortaç bu arada. Bu bilgiyi neden paylaştım bilmiyorum :D
bilişim ile ilgili hayalin neydi

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Açık liseye gidiyorsun. Meslek lisesinin nasıl bir şey olduğunu bilemezsin ki.

O adamın içinde bir varoşluk durum var zaten.
Meslek liseleri iyi değil bildiğim kadarıyla zaten güzel bölüm yok meslek lisesin de açıktan gitmesem bile yine düz lise giderdim.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
bilişim ile ilgili hayalin neydi
O yaşlarda web site yapmaya, oyun yapmaya merak salmıştım. Sonra neden yazılımcı olmuyorum dedim. Öğrenmeye çalışınca sıkıcı geldi bıraktım. Ben daha çok tasarım ve ses konularına yatkınmışım.

Onun dışında okulun en eli yüzü düzgün bölümü oydu. Okulun hemen girişinin dibindeydi binası. Kekolardan uzak. Onun için de matematik falan lazım. Ben daha 4 işlem yapmayı bilmiyorum :D

Meslek liseleri iyi değil bildiğim kadarıyla zaten güzel bölüm yok meslek lisesin de açıktan gitmesem bile yine düz lise giderdim.
Keşke beni de düz liseye gönderseydiler. En kötü kızlar falan olurdu, görmüş olurduk.

Reaksiyon puanı
220
O yaşlarda web site yapmaya, oyun yapmaya merak salmıştım. Sonra neden yazılımcı olmuyorum dedim. Öğrenmeye çalışınca sıkıcı geldi bıraktım. Ben daha çok tasarım ve ses konularına yatkınmışım.

Onun dışında okulun en eli yüzü düzgün bölümü oydu. Okulun hemen girişinin dibindeydi binası. Kekolardan uzak. Onun için de matematik falan lazım. Ben daha 4 işlem yapmayı bilmiyorum :D

Keşke beni de düz liseye gönderseydiler. En kötü kızlar falan olurdu, görmüş olurduk.
senin o halin benim şimdiki halim ama ben ortaokul bilişim dersindeyim meslek gibi bir düşüncem yok bi fen lisesi istiyorum (inşallah) fen ve matematiğim zaten iyi ama bildiğimiz gibi ortaokul 7 8 de fen matematik başarı seviyesi gittikçe düşer bakalım ben nasıl olcam

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
senin o halin benim şimdiki halim ama ben ortaokul bilişim dersindeyim meslek gibi bir düşüncem yok bi fen lisesi istiyorum (inşallah) fen ve matematiğim zaten iyi ama bildiğimiz gibi ortaokul 7 8 de fen matematik başarı seviyesi gittikçe düşer bakalım ben nasıl olcam
Fen benim için zor değildi ama matematik gittikçe zorlaşıyor :/

Reaksiyon puanı
5,172
Lisedeyken derslerim iyiydi yani severdim okuluda dersleride ama sevmesem bile sadece kızlar için bile giderdim :p