Bir hikaye, Bir ders

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Pazarlamaci, sef sekreter ve Patron bir öglen paydosunda lokantaya dogru yürümektedirler. Parktaki banklardan birinin üzerinde sihirli bir lamba bulurlar. Lambayi ovarlar ve gerçekten de lambadan cin
çikar.

'Aslinda kisiye 3 dilek hakki veriyorum ama sizler üç kisi oldugunuz için hepinizin birer dilegini gerçek yapacagim' der cin.

Sef sekreter arsizca atilarak 'önce ben' diyerek siranin önüne yerlesir.

'Bahamalarda, muhtesem bir sahilde tatil yapmak istiyorum. Tatilim hiç bitmesin ve hiçbir dert hayatima girmesin' diye dilegini ifade eder. Ve hoop, ortadan kaybolur.

Simdi de pazarlamaci atilir ve 'simdi sira bende' der.

'Hayallerimdeki kadinla Tahiti sahillerinde Pina Colada içmek istiyorum' der ve hoop, o da ortadan kaybolur.

'Simdi sira sende' der cin digerlerinin patronuna.

'Ikisini de ögleden sonra islerinin basinda görmek istiyorum' der patron.

hikayeden çikartilacak ders :
Üstünüz olan birinin her zaman için önce konusmasina izin verin.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
cacar dedi ki:
Pazarlamaci, sef sekreter ve Patron bir öglen paydosunda lokantaya dogru yürümektedirler. Parktaki banklardan birinin üzerinde sihirli bir lamba bulurlar. Lambayi ovarlar ve gerçekten de lambadan cin
çikar.

'Aslinda kisiye 3 dilek hakki veriyorum ama sizler üç kisi oldugunuz için hepinizin birer dilegini gerçek yapacagim' der cin.

Sef sekreter arsizca atilarak 'önce ben' diyerek siranin önüne yerlesir.

'Bahamalarda, muhtesem bir sahilde tatil yapmak istiyorum. Tatilim hiç bitmesin ve hiçbir dert hayatima girmesin' diye dilegini ifade eder. Ve hoop, ortadan kaybolur.

Simdi de pazarlamaci atilir ve 'simdi sira bende' der.

'Hayallerimdeki kadinla Tahiti sahillerinde Pina Colada içmek istiyorum' der ve hoop, o da ortadan kaybolur.

'Simdi sira sende' der cin digerlerinin patronuna.

'Ikisini de ögleden sonra islerinin basinda görmek istiyorum' der patron.

hikayeden çikartilacak ders :
Üstünüz olan birinin her zaman için önce konusmasina izin verin.
Patronun dileği süper