Bir Hastaya Yardım Elinizi Uzatır mısınız? #iyilikyapiyilikbul

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Herkese selamlar arkadaşlar,
Kod:
Konu hakkında gerekli kanıtlar forum yönetimine sunulmuş olup söylediğim her şey birebir gerçektir. Yönetime ilgili kanıtlar da iletilmiştir.

Ben gençliğimden beri bir çok kişiye yardım ettim. Yetimhane, köy okulları, kütüphaneler, gerçek evsizler...

Ama 2 hafta önce çok daha ağır bir kişi ile karşılaştım. Normalde Karaman'da yaşıyordu. Böbrek yetmezliği var, karaciğer kanaması var. Beyaz kan sürekli düştüğü için biyopsi yapılıyor. Bu arkadaşın böbrek yetmezliği irsi bir hastalık ve annesi bu yüzden vefat etmiş. Ayrı bir konudan babası da vefat etmiş. Anlayacağınız yakını olarak kimsesi yok. Tek geliri babasından kalan 300 TL aylık maaş. Bunlara karşı yaşama savaşı verirken, Antalya Eğitim ve Araştırma hastanesinde yatıyor. Daha iyi bir tedavi alabilmesi için paraya, organ nakli olabilmesi için böbreğe, kış geldi ve giyebilmesi için kışlık giyeceğe, tedavisi Karaman'a aktarıldıktan sonra ev ve eşyaya ihtiyacımız var.

Vereceğiniz 1 TL'nin dahi çok büyük önemi var. Büyük, küçük bütün forum arkadaşlarım, kardeşlerim, abi ve ablalarım bu konuda biraz duyarlı olmanızı ve

yardım etmenizi istiyorum.

Yardımlarınız için bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

Unutmayın her zaman; #iyilikyapiyilikbul

IMG_2598.JPG

IMG_2582.png

Sevgilerimle...

Son düzenleme:

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hocam arkadaşımıza geçmiş olsun bu durumu twitter üzerinden haluk levente iletirseniz yardımcı olabilir.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Twitter kullanmıyorum ve maalesef ki anlamıyorum. Konuyu sizlerin iletme şansı var mı?

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Konum güncel olup, hala yardımlarınızı bekliyorum.